Katarzyna Cichopek prezentuje umięśniony brzuch tuż po treningu. Internauci zachwyceni. "Figura idealna"

Katarzyna Cichopek już wielokrotnie udowodniła, że dbanie o ciało i bycie z formie jest dla niej niezwykle istotne. Gwiazda serialu "M jak miłość" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem tuż po treningu. Pokazała mięśnie brzucha.

Katarzyna Cichopek wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" już ponad 20 lat. Gwiazda niedawno rozpoczęła współpracę z TVP i stała się prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". W wywiadach wiele razy wspomniała, że dbanie o ciało jest dla niej niezwykle ważne. Udowodniła to, chwaląc się umięśnionym brzuchem na Instagramie.

Katarzyna Cichopek z dumą prezentuje umięśniony brzuch na Instagramie. Fani są zachwyceni

W grudniu ubiegłego roku w jednym z wywiadów Katarzyna Cichopek wyznała, że lubi sobie dogadzać częstymi wizytami na manicure, pedicure i u fryzjera. Wolne chwile poświęca na masaże, które mają pomóc jej w rozluźnieniu się po całym dniu spędzonym na planie. Zdradziła, że po takim porannym masażu ciała i twarzy, czuje się dużo "lżejsza". Teraz gwiazda serialu "M jak miłość" opublikowała na Instagramie motywujące zdjęcie. Zapozowała w fioletowym stroju do ćwiczeń i opasce na włosach, podnosząc rękę do góry i chwaląc się mięśniami na brzuchu. Zaplotła też nogę na nogę, prezentując zgrabne łydki.

Trening zrobiony, a jak u Was z formą? Chce Wam się ćwiczyć? Czy jeszcze budzicie się z zimowego snu? - napisała aktorka.
 

Internauci bardzo pozytywnie odebrali motywujący wpis aktorki. Wielu wyznało, że nie potrafi odnaleźć w sobie motywacji do treningu. Było też jednak sporo zgodnych z Cichopek fanów, którzy dodatkowo pochwalili jej ciężko wypracowaną formę. 

Figura idealna.
Pewnie, że się chce! Sport to życie!
Świetny kostium! - pisali fani.

Faktycznie, Kasia wygląda naprawdę zdrowo i promiennie. A Wam jak się podoba?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.