Miłość służy Joannie Opoździe. Wróciła do wagi sprzed rozstania i pracuje na planie. Zapozowała z różowymi włosami

Joanna Opozda wraca do siebie po rozstaniu. Obecnie mówi się, że aktorka znowu jest z Antkiem Królikowskim i wydaje się, że czuje się coraz lepiej - na jej wadze pojawiło się więcej kilogramów, a ona sama intensywnie pracuje nad nowym projektem.

Joanna Opozda po zejściu z Antkiem Królikowskim przyjęła inną taktykę niż z zeszłym roku, kiedy chwaliła się swoim związkiem i publikowała w sieci mnóstwo zdjęć. Teraz nie dzieli się prywatnością i stara się unikać mediów. Kilka tygodni temu paparazzi dojrzeli jednak parę podczas wypadu w góry. Widać, że Asia znowu jest szczęśliwa. Świadczy o tym chociażby fakt, że wróciła do dawnej wagi. Gdy ostatnio miała dużo stresu, sporo schudła. Na jej koncie pojawiło się też ujęcie, sugerujące, że może zastanawiać się nad zmianą koloru włosów. Czyżby wiosna i miłość sprawiły, że postanowiła zaszaleć?

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiAntek Królikowski i Joanna Opozda przyłapani razem na stoku narciarskim! Mamy zdjęcia

Joanna Opozda w różowych włosach

Odkąd Joanna Opozda jest znowu z Antkiem Królikowskim wydaje się naprawdę zadowolona. Na koncie na Instagramie chętnie dzieli się tym, co się u niej dzieje. Wygląda też na to, że pracuje teraz nad nowym projektem, bo na zdjęciach możemy dopatrzeć się ujęć z garderoby w towarzystwie innych pracowników. Sama aktorka nie zdradza za wiele, jednak ostatnio na jej profilu pojawiła się fotografia z tajemniczym podpisem "Nel" i emoji z klapsem filmowym. Asia ma na zdjęciu filtr z różowymi włosami. Czyżby myślała nad zmianą fryzury?

Joanna OpozdaJoanna Opozda instagram.com@asiaopozda

Aktorka ma już za sobą trudny czas w życiu i obecnie wraca do formy. Przyznała ostatnio na swoim Instagramie, że jej waga się zmieniła, ale tym razem wskazuje nieco więcej niż kilka miesięcy temu, gdy jej związek wisiał na włosku. Obecnie waży 51,5 kilograma. Dla porównania, jeszcze niedawno to było ponad trzy kilo mniej - 48. Mówiła wtedy, że przez stres nie je. 

Najmniej 48, najwięcej 55? Jakoś tak (...) to jest niestety stres. Ja jak się stresuję, to nie jem, nie śpię - pisała Joanna Opozda na InstaStory. 

instagram.com/antek.krolikowskiJoanna Opozda komentuje plotki, że Antoni Królikowski chce ją odzyskać

Zobacz też: Joanna Opozda prezentuje szczupłą sylwetkę i modne bikini pozując w oceanie. "Wszystko znów zadziała, jeśli odłączysz się na parę minut"

Cieszymy się, że Asia czuje się coraz lepiej i wszystko wskazuje na to, że w jej życiu wreszcie jest nieco więcej spokoju. 

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?
Więcej o: