Joanna Opozda dostała prezent z okazji Dnia Kobiet pięć minut po północy. Królikowski się postarał

Kilka minut po północy na InstaStories Joanny Opozdy pojawiło się romantyczne zdjęcie. Aktorka pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała z okazji rozpoczynającego się Dnia Kobiet.

Joanna Opozda i Antek Królikowski przyjęli ostatnio inną taktykę niż z zeszłym roku, kiedy chwalili się swoim związek i publikowali w sieci mnóstwo zdjęć. Odkąd na jaw wyszło, że po głośnym rozstaniu postanowili dać sobie drugą szansę, nie dzielą się prywatnością i starają się unikać mediów. Paparazzi dojrzeli ich jednak ostatnio podczas wypadu w góry.

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiAntek Królikowski i Joanna Opozda przyłapani razem na stoku narciarskim! Mamy zdjęcia

Więcej dowodów na ich zejście się nie trzeba szukać, zwłaszcza, że aktorka pochwaliła się wyjątkowym prezentem z okazji Dnia Kobiet. Ukochany nie czekał z niespodzianką do rana.

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Joanna Opozda dostała prezent z okazji Dnia Kobiet pięć minut po północy. Królikowski (chyba) się postarał

Zakochana Joanna Opozda wrzuciła w poniedziałek w nocy InstaStories, na którym zaprezentowała prezent, który otrzymała od ukochanego. Bukiet czerwonych róż robi wrażenie. Wybranek serca aktorki naprawdę się postarał!

Joanna OpozdaJoanna Opozda screen IG @asiaopozda

Spotkanie zakochanych o tak późnej porze może świadczyć też o tym, że zamieszkali razem. W końcu oboje są po przejściach, mają za sobą wiele nieudanych relacji i dziś doskonale wiedzą, czego od siebie wymagają. Być może kiedyś zabiorą głos w sprawie i poinformują, dlaczego postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. W końcu plotki po ich rozstaniu namnażały się. Mówiło się np., że Antek wrócił do poprzedniej partnerki, Kasi Dąbrowskiej.

Antek Królikowski, Joanna Opozda, Kasia DąbrowskaKrólikowski i Opozda rozstali się przez byłą dziewczynę aktora. Niedawno spotkali ją w klubie. Pamiętacie te zdjęcia?

Być może para wyszła też z założenia, że na ich związek lepiej wpłynie medialna nieobecność i ochrona prywatności? Tak czy inaczej, życzymy im szczęścia i dużo miłości, a Joannie i wszystkim innym Paniom - wszystkiego najlepszego! 

Więcej o: