Antek Królikowski i Joanna Opozda przyłapani razem na stoku narciarskim. A jednak! Mamy zdjęcia paparazzi

Joanna Opozda i Antek Królikowski spędzili czas na śnieżnych zabawach w Zakopanem. Znów mają się ku sobie?

Niedawno media obiegła informacja, że Antek Królikowski i Joanna Opozda odnowili swoją relację. Wygląda na to, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Paparazzi przyłapali aktorską parę na stoku w Zakopanem, gdzie uprawiali sporty zimowe. Antek wybrał narty, a Joanna spróbowała swoich sił w snowboardzie. 32-letnia aktorka trzymała się swojego kompana, a na fotografiach z wyciągu narciarskiego da się zauważyć, że Antek obejmuje Joannę.

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda, Antek Królikowski Plotek Exclusive

Antek Królikowski, Joanna Opozda, Kasia DąbrowskaKrólikowski i Opozda rozstali się przez byłą dziewczynę aktora. Niedawno spotkali ją w klubie. Pamiętacie te zdjęcia?

Antek Królikowski i Joanna Opozda na stoku narciarskim w Zakopanem

Warto przypomnieć, że w grudniu ubiegłego roku na instagramowym profilu Opozdy pojawił się pożegnalny post dotyczący jej relacji z Królikowskim. Antek dopiero po jakimś czasie zdecydował się na komentarz. W kuluarach mówiło się, że powodem rozstania pary była tęsknota aktora za byłą partnerką.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Zobacz też: Antek Królikowski wreszcie odniósł się do rozstania z Joanną Opozdą. "Proszę o nie wciąganie w to osób trzecich"

Po dwóch miesiącach od zerwania pojawiły się doniesienia o tym, że Antek próbuje odzyskać Opozdę. Na jego instagramowym profilu wciąż można zobaczyć zdjęcia z byłą partnerką, co jedynie dolało oliwy do ognia plotek.

instagram.com/antek.krolikowskiJoanna Opozda komentuje plotki, że Antoni Królikowski chce ją odzyskać

Aktorka nie chciała zdradzać szczegółów, a na dociekania "Twoim Imperium" odpowiedziała lakonicznie, choć nie zaprzeczyła informacjom:

Pozostawię to bez komentarza - skwitowała.

Najnowsze zdjęcia paparazzi pokazują, że aktorska para znów spędza czas razem. Jednak na razie oficjalnie nie potwierdzili plotek o reaktywacji związku. Kto wie, być może to już tylko kwestia czasu?

Zobaczcie w naszej galerii, jak Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzali czas w górach. Uroczo?