Joanna Opozda wypoczywa w tropikach po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Jej post skomentowała mama byłego chłopaka

Joanna Opozda pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami z urlopu. Aktorka po rozstaniu z Antkiem Królikowskim ładuje akumulatory na egzotycznej wyspie.

Joanna Opozda związała się z Antkiem Królikowskim na początku lipca ubiegłego roku. Niestety związek kochliwego aktora z celebrytką nie przetrwał nawet tej dość krótkiej próby czasu. Kilka tygodni temu Joanna Opozda poinformowała na Instagramie, że ich relacja dobiegła końca. Sama zainteresowana nie wyjawiła obserwatorom, dlaczego ich związek przeszedł do przeszłości, jednak jak udało nam się dowiedzieć, na drodze do szczęścia tej dwójki stanęła była partnerką aktora - Kasia Dąbrowska. Niedawno Joanna Opozda zdradziła obserwatorom, że wylatuje za granicę. Już wiadomo, że aktorka wybrała się na Madagaskar, gdzie może złapać chwilę oddechu po jakże intensywnym ostatnim czasie.

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiWiemy, dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Joanna Opozda odpoczywa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim

Od czasu ogłoszenia rozstania z Antkiem Królikowskim Joanna Opozda zniknęła z mediów społecznościowych, co nieco zaniepokoiło jej obserwatorów. Na szczęście dla nich, sama zainteresowana zdecydowała się wrócić i zdradzić, co u niej słychać. Jak się okazuje, Joanna Opozda wybrała się na Madagaskar, czym pochwaliła się na Instagramie. Zamieściła kilka zdjęć z lemurami.

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiAntek Królikowski usunął pożegnalny komentarz pod postem Joanny Opozdy

Wracam do Was z lemurami. Są cudowne. Pozdrawiamy z Madagaskaru. #happy #madagaskar #lemur-napisała pod najnowszym postem aktorki.
 

Co ciekawe, o skomentowanie posta pokusiła się mama Antka Królikowskiego - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Cudne. Wszystkiego najlepszego Asiula - napisała. 

Myślicie, że Opozda nadal utrzymuje dobre kontakty z niedoszłą teściową? 

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

ZOBACZ TEŻ: To były największe dramy w 2020 roku. "Pozamykajcie te mordy", Kinga Rusin na imprezie Beyonce i wpadka Lewandowskiej przejdą do historii show-biznesu