Antek Królikowski szybko zmienił zdanie. Aktor usunął pożegnalny komentarz pod postem Joanny Opozdy

Antek Królikowski skomentował pożegnalny post Joanny Opozdy. Jak się okazuje, zdecydował się usunąć komentarz. Na szczęście w internecie nic nie ginie. Czyżby miała na to wpływ jego była ukochana, z którą ponoć znowu się spotyka?

Życie uczuciowe Antka Królikowskiego jest pełne wzlotów i upadków. Aktor z pewnością nie może narzekać na nudę w tej sferze. W ciągu kilku ostatnich lat zaliczył parę związków. Niecałe dwa lata temu rozstał się z Julią Wieniawą, z którą tworzył przez kilka dobrych kilka lat. Niestety żaden kolejny związek aktora już nie trwał tak długo. Następnie związał się z tajemniczą Kasią, jednak ich relacja również nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się w czerwcu tego roku. Antek szybko znalazł pocieszenie u boku Joanny Opozdy. Początkowo ci kryli swoje uczucie przed mediami, jednak już niedługo później dzielili się swoim szczęściem na Instagramie i na ściankach. Do czasu... 

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się!

Antek Królikowski usunął komentarz pod pożegnalnym postem Joanny Opozdy

Nic nie trwa wiecznie. Ku zaskoczeniu fanów, we wtorek Joanna Opozda poinformowała fanów, że ich relacja to już przeszłość.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - napisała.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? "Kocha inną, swoją byłą"

Co ciekawe, o komentarz pod postem pokusił się sam Antek. Podziękował byłej dziewczynie za wspólny czas. Jednak chwilę później go skasował.

Tobie Asiu również życzę wszystkiego, co najlepsze i dziękuję za ten wspólnie spędzony czas w tym przeklętym 2020 roku - napisał wówczas Królikowski.

Antek Królikowski, Joanna OpozdaAntek Królikowski, Joanna Opozda instagram.com@asiaopozda

Jak udało się dowiedzieć Plotkowi na drodze do szczęścia Opozdy i Królikowskiego stanęła dawna miłość aktora. Początkowo mówiło się, że Antek tęskni za Julią Wieniawą, jednak okazuje się, że chodzi o Kasię Dąbrowską, z którą rozstał się w czerwcu tego roku. Ponoć tęsknił za byłą dziewczyną. Co więcej, od niedawna zaczęli ponownie razem się spotykać. 

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiWiemy, dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Myślicie, że Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty