Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się! "Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy"

Joanna Opozda poinformowała fanów na Instagramie o rozstaniu z Antonim Królikowskim. Wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie.

 Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie są już parą. Aktorka właśnie opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie, któremu towarzyszy krótkie oświadczenie dotyczące rozstania.

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się

Aktorka zdecydowała się wydać krótkie oświadczenie w sprawie rozstania na Instagramie. Okazuje się, że Joanna Opozda zamierza teraz skupić się na tym, "co zawsze chciała zrobić" i planuje przerwę od social mediów. Aktorka zasugerowała również, że jej były już partner miał "niepoukładane sprawy".

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - napisała.
 

Antoni Królikowski na razie nie odniósł się do sprawy.

Nikt nie spodziewał się, że związek Joanny i Antoniego tak nagle się rozpadnie. Para ujawniła swoją relację w lipcu tego roku i wydawało się, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Fakt, że ostatnio ani Antoni, ani Joanna nie publikowali wspólnych zdjęć, ale nie musiało to od razu oznaczać kryzysu w związku. Dla Antoniego to już drugie rozstanie w tym roku. W czerwcu zakończył związek z Kasią, która jest prawniczką i unikała medialnego rozgłosu. 

Zobacz też: Antoni Królikowski planuje oświadczyny? "Rewia": Znajomy nie ma wątpliwości, zdradziły go odwiedziny w sklepie