Wiemy, dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się: Znalazł się w potrzasku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Opozda i Antek Królikowski zerwali. Plotkowi udało się ustalić, dlaczego aktorska para nie jest już razem. Antek wciąż darzy uczuciem swoją byłą dziewczynę. I nie chodzi bynajmniej o Julię Wieniawę, a o Katarzynę Dąbrowską.

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to zdecydowanie najgorętsze show-biznesowe wydarzenie na finiszu tego roku. Plotkowi udało się dowiedzieć co, a tak naprawdę kto, stanął na ich drodze do szczęścia.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się!

Opozda dość nieoczekiwanie postanowiła zakończyć ten rok w social mediach postem, w którym poinformowała o rozstaniu z Królikowskim. Mimo dość przyjacielskiego tonu, aktorka wbiła subtelną szpilę swojemu eks, pisząc o tym, że "życzy mu, żeby poukładał swoje sprawy". Jednocześnie pojawiły się doniesienia, że kochliwy aktor wciąż darzy uczuciem jedną ze swoich byłych partnerek, o czym donosił także Pudelek. W sieci zawrzało, a internauci obstawiali, że chodzi o Julię Wieniawę. Okazuje się jednak, że ten najbardziej oczywisty wybór okazał się błędny, a starą miłością okazała się Katarzyna Dąbrowska:

Antek nie wyleczył się z miłości do Kasi. Byli ze sobą półtora roku, a rozstanie było nagłe i spowodowane jego nagłą fascynacją Joanną. Nigdy jednak nie zapomniał o Kasi i z każdym tygodniem coraz bardziej za nią tęsknił. Pod koniec roku zaczęli nawet znowu potajemnie się widywać, a dawne uczucia i namiętności odżyły na nowo. Znalazł się w potrzasku, z którego mógł wyjść tylko rozstając się z Joanną, bo ta przeczuwała co się dzieje. I poukładania tych spraw mu życzyła w swoim poście - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia aktora.
Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? "Kocha inną, swoją byłą"

Musimy przyznać, że życie uczuciowe Antka Królikowskiego to doskonały materiał na cały serial romantyczno-komediowy. Co wydarzy się w następnym odcinku? Czy Antek wróci do Kasi? Z kim teraz zwiąże się Joanna? Jedno jest pewne - w 2021 czekają nas kolejne zwroty akcji. Też nie możecie się doczekać?