Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? Pojawiły się nowe doniesienia. "Kocha swoją byłą"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie są już parą. Aktorka ogłosiła ten fakt na Instagramie. Teraz pojawiają się nowe doniesienia.

Joanna Opozda zaskoczyła wszystkich, publikując na Instagramie oświadczenie dotyczące jej rozstania z Antonim Królikowskim. Aktorka przyznała po raz pierwszy, że nie jest już z Antkiem i ma nadzieję, że jej były już chłopak "w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy". Teraz na jaw wychodzą kulisy rozstania pary.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się!

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę?

Para ujawniła swoją relację w lipcu 2020 roku, a tuż przed sylwestrem Joanna Opozda poinformowała o rozstaniu.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - napisała na Instagramie.

Dawid KubackiDawid Kubacki został ojcem. Dowiedział się o narodzinach dziecka podczas Turnieju Czterech Skoczni

Serwis Pudelek donosi jednak, że do rozstania doszło nieco wcześniej, bo już przed Wigilią!

Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie - powiedział informator Pudelka.

To jednak nie wszystko. Informator twierdzi również, że Antoni nie był gotowy, aby zbudować poważny związek z Joanną, ponieważ... wciąż czuje coś do swojej byłej.

Kocha inną, swoją byłą - powiedział.

Nie wiadomo, którą byłą informator mógł mieć na myśli. Antoni Królikowski ma na swoim koncie kilka nieudanych relacji. Był już związany z Kasią Sawczuk, jej koleżanką Julią Wieniawą, a ostatnio z prawniczką Kasią Dąbrowską.