Joanna Opozda popija wino w bardzo skąpej kreacji. Sądząc po reakcji Antka, uwielbia ją w takiej wersji

Joanna Opozda podzieliła się z fanami zdjęciem w odważnej sukience. Zrobiło to niemałe wrażenie na Antku Królikowskim.

Życie uczuciowe Antka Królikowskiego jest lekko mówiąc, bujne. Aktor w ciągu ostatnich lat był dość kochliwy. Niespełna dwa lata temu zakończył swój kilkuletni związek z Julią Wieniawą, jednak jego serce nie było wolne zbyt długo. Szybko związał się z tajemniczą Kasią, która stroniła do show-biznesu. Niestety ten związek aktora również nie przetrwał próby czasu i rozpadł się w czerwcu tego roku. Tym razem również Królikowski długo nie był samotny, bowiem niedługo później zaczął spotykać się z przyjaciółką Mariny Łuczenko - Joanną Opozdą. Początkowo para starała się ukrywać swoje uczucie przed mediami, jednak nie wytrwali długo w postanowieniu i szybko zadebiutowali razem na ściance. Teraz coraz chętniej wymieniają się czułościami w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski i Joanna Opozda wpadli w klubie na byłą aktora. Szybko oddali się amorom

Antek Królikowski zachwyca się Joanną Opozdą na Instagramie

Joanna Opozda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie oprócz relacjonowania swojego życia prywatnego, chętnie reklamuje przeróżne produkty. Tym razem padło na sukienkę. Sama zainteresowana pochwaliła się zdjęciem w odważnej kreacji, na którym popija czerwone wino. Internauci są pod wrażeniem aktorki w takim wydaniu, o czym dają znać w komentarzach. Antek Królikowski również nie przeszedł obok zdjęcia obojętnie. Skomentował fotkę kilkoma emotikonami. 

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiJoanna Opozda i Antek Królikowski instagram.com@asiaopozda

Urocze? 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda na premierze "Pętli" miała na sobie tę samą sukienkę, co Zielińska na Telekamerach. Różni je jeden szczegół

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.