Antoni Królikowski podobno znów zabiega o względy Joanny Opozdy. Miał nawet podarować jej kwiaty. Aktorka komentuje

Antoni Królikowski znów zabiega o względy Joanny Opozdy? Po przeszło dwóch miesiącach od głośnego rozstania pary w mediach pojawiły się przypuszczenia, że tych dwoje znów ma się ku sobie. Jaka jest prawda?

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbiło się szerokim echem w mediach w grudniu ubiegłego roku. Na Instagramie aktorki pojawił się wówczas pożegnalny post, będący potwierdzeniem i jednocześnie wyjaśnieniem całej sytuacji. Antoni Królikowski milczał jednak w tej sprawie, a na komentarz zdecydował się dopiero po jakimś czasie. Nieco później pojawiły się również spekulacje odnośnie tego, iż powodem rozstania pary, była tęsknota Antka Królikowskiego za jego byłą partnerką, którą wspólnie z Joanną spotkali podczas wypadu do jednego z klubów w stolicy. 

Joanna OpozdaOpozda w bardzo skąpej kreacji. Sądząc po reakcji Antka, uwielbia ją w takiej wersji

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem udała się na urlop

Po kilku tygodniach od rozstania Joanna Opozda wyjechała na Madagaskar, zamykając ten rozdział w swoim życiu. Teraz po przeszło dwóch miesiącach pojawiły się doniesienia o tym, jakoby Antoni Królikowski próbował odzyskać Joannę Opozdę. Wszystko za sprawą wymownego gestu. 

Antoni Królikowski znów zabiega o względy Joanny Opozdy? Ma o tym świadczyć pewien gest

Jak donosi portal "Pudelek", Antoni Królikowski w ostatnim czasie coraz częściej odwiedza swoją byłą partnerkę. Podobno wręczył jej nawet podarunek w postaci ogromnego bukietu czerwonych róż, które Joanna postanowiła przyjąć. Po krótkiej wymianie zdań aktor udał się do samochodu i odjechał.

Joanna Opozda, Wiktoria Gąsiewska, Julia WieniawaZapytaliśmy Wiktorię Gąsiewską o konflikt Opozdy z Wieniawą. Aktorki nie będą zachwycone

Spekulacje dotyczące zejścia Opozdy i Królikowskiego są o tyle interesujące, że od czasu ich rozstania aktor nie związał się dotychczas z żadną inną kobietą. Ponadto na jego instagramowym profilu nadal zobaczyć możemy jego wspólne zdjęcia z aktorką. Czy to oznacza, że tęskni za Joanną? "Twoje imperium" poprosiło aktorkę o komentarz w tej sprawie. Joanna Opozda nie była jednak wylewna.

Pozostawię to bez komentarza - powiedziała. 

Myślicie, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski wrócą do siebie?