Joanna Opozda prezentuje szczupłą sylwetkę i modne bikini pozując w oceanie. "Wszystko znów zadziała, jeśli odłączysz się na parę minut"

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem Królikowskim najwyraźniej potrzebowała resetu i odpoczynku, bo niezwłocznie udała się na egzotyczne wakacje. Kilka dni na Madagaskarze, słońce oraz kontakt z fauną i florą dobrze jej zrobiły. Ostatnie zdjęcie jest naprawdę gorące!

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie przetrwał próby czasu, choć nic nie wskazywało na to, że między nimi przestało się układać. Szczególnie, że ich relacja nie trwała długo. Aktorzy zaczęli randkować w lipcu, a tuż przed sylwestrem ogłosili rozstanie. Znajomi Antka zgodnie twierdzą, że to on podjął decyzję o zakończeniu relacji, ponieważ wciąż czuje coś do eksdziewczyny Kasi Dąbrowskiej, którą... zostawił dla Opozdy.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się: Znalazł się w potrzasku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Opozda chwilę po rozstaniu udała się w egzotyczną podróż, którą zdawkowo relacjonuje na Instagramie. Aktorka jednak mimo wszystko może liczyć na wsparcie niedoszłej teściowej, która komentuje jej zdjęcia w sieci.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Opozda wypoczywa w tropikach po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Jej post skomentowała mama byłego chłopaka

Joanna Opozda zachwyca sylwetką. Chce wzbudzić zazdrość w Antku?

W poniedziałek na instagramowym profilu Joasi pojawiło się magnetyzujące zdjęcie. Aktorka pozuje w stroju kąpielowym na tle rajskiego krajobrazu, eksponując przy tym swoje wdzięki. Podpis fotografii daje do myślenia:

Niemal wszystko będzie znów działać, gdy wyłączysz to i włączysz z powrotem. Także ty #reset - czytamy pod zdjęciem.

Post Opozdy skomentował między nimi Misiek Koterski, który cieszy się, że koleżanka po fachu wróciła "do żywych":

No i to mi się podoba, Dżoana wraca w wielkim stylu - napisał.

Zobaczcie zdjęcie. Myślicie, że Antek żałuje swojej decyzji? 

 
Więcej o: