Małgorzata Rozenek i jej szpilki podzieliły fanów. "Co to za skarpety?". Inny fan porównał ją do Jennifer Lopez

Małgorzata Rozenek dodała nowe zdjęcie w stylizacji, w której główną rolę grają oryginalne buty. Niektórzy fani nie są do nich przekonani. "Co to za skarpety? Czy to buty takie?" - pytają.

Małgorzata Rozenek rozpoznawalność zdobyła dzięki prowadzeniu programów telewizyjnych "Perfekcyjna Pani Domu" oraz "Projekt Lady". Teraz może pochwalić się niemałą popularnością, która przekłada się na dużą liczbę fanów na Instagramie. Ostatnio celebrytka, która w czerwcu tego roku urodziła trzeciego syna, Henryka, publikowała głównie rodzinne zdjęcia. Tym razem jednak postanowiła pochwalić się swoją stylizacją, która wzbudziła kontrowersje wśród fanów. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek z rodziną na świątecznym zdjęciu. Grafik zaszalał z jej twarzą

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek w kryształowych butach za kilka tysięcy złotych 

Na zdjęciu widzimy gwiazdę w spodniach z błyszczącego materiału przypominającego lateks, swetrze w cekiny oraz w butach, które skradają całą uwagę. Składają się z czarnych szpilek typu "peep toe" na wysokim słupku oraz ze skarpetek z siateczki, całej w kryształach Swarovskiego.  Firmą, która wyprodukowała szpilki, jest Rene Caovilla. Kosztują one około pięć tysięcy złotych. 

 

W komentarzach fani są podzieleni. Niektórzy nie są przekonani do nietypowego obuwia.

No i teraz, co to za skarpety? Czy to buty takie? - pytają internauci.

Jednak niektórzy użytkownicy serwisu Instagram zdecydowali się umieścić komentarze, w których bronią celebrytki:

Wygląda Pani olśniewająco, jak zawsze zresztą.
Stylizacja jak JLO!
Świeć, olśniewaj, a zazdrośnikom niech szczęki opadają. Uwielbiam Panią jako kobietę, matkę i Perfekcyjną Panią Domu - piszą fani.

Jeszcze inni zwracają uwagę na fakt, że chociaż buty są piękne, nie ma gdzie w nich pójść z powodu obostrzeń związanych z pandemią. 

Poznaj: Modne czółenka z klamrą w okazyjnych cenach!

Małgorzata RozenekInternauci zwracają uwagę na buty Rozenek. Radziu tłumaczy, czemu chodzi w nich po domu