Michał Wiśniewski pokazał pokój dla dziecka. "Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki złożone. Czekamy"

Michał Wiśniewski wraz z żoną oczekuje narodzin piątego dziecka, syna Falco. Wcześniej dzielił się nagraniami z USG, teraz chwali się wyprawką.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona, Pola, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Gwiazdor zespołu "Ich troje" dzieli się z fanami przebiegiem ciąży, ostatnio na przykład - nagraniem USG, na którym od wewnątrz widać, jak dziecko kopie mamę w brzuch. Muzyk ujawnił także, że będzie to syn i że będzie nazywał się Falco Amadeusz. Teraz Wiśniewski chwali się na Instagramie wyprawką syna.

Michał Wiśniewski, Xavier WiśniewskiMichał Wiśniewski pokazał stare zdjęcia syna. Xavier był uroczym dzieckiem

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski pokazał pokój Falco

Tym razem piosenkarz pochwalił się rzeczami, które kupił, aby przygotować pokój Falco. Na zdjęciu widzimy czerwone krzesło z imieniem syna, łożeczko oraz zdjęcia rodziców. W Instagramowym poście muzyk napisał:

Zostało już całkiem niewiele czasu, więc wykorzystujemy te wolne chwile, jak tylko się da. I tak: Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki złożone. Teraz już tylko z @wisniewska_pola czekamy... - napisał pod postem.

Wiśniewski dodał także entuzjastyczne hashtagi, takie jak #rodzina, #miłość czy #razemnajlepiej. 

 

W komentarzach Internauci zachwycają się oryginalnym imieniem oraz życzą szczęścia rodzinie. 

Imię śliczne. Pozostaje wam życzyć szczęśliwego rozwiązania.
Dużo siły dla Poli! - piszą użytkownicy Instagrama.

Inni Instagramowicze sugerują utwory, które mogły zainspirować muzyka dla wybrania dla syna imion Falco Amadeusz. Są to na przykład "Rock me Amadeus" Falco czy też "Falco" Jeanny.  

Przypominamy, że Wiśniewski ma już czwórkę dzieci: 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, oraz 13-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne