Emilia Komarnicka chwali się ciążowymi krągłościami. "Jesienne nastroje. Nas dwoje". Aktorka promienieje

Emilia Komarnicka niedługo powita na świecie drugie dziecko. Gwiazda TVP2 pochwaliła się na Instagramie powiększającymi się ciążowymi krągłościami.

Emilia Komarnicka-Klynstra należy do grupy tych znanych osób, które wolą zachować życie prywatne dla siebie. Od czasu do czasu jednak zdradzi fanom, jak upływa jej codzienność. Wtedy na profilu gwiazdy "Rancza" pojawia się zdjęcie dwuletniego syna Kosmy, zwanego przez mamę "Pięknoduchem", lub ujęcie z mężem, Redbadem Klynstrą-Komarnickim, którego poznała na planie serialu "Na dobre i na złe". Teraz aktorka przygotowuje się do kolejnego wyzwania. Niedługo urodzi drugie dziecko.

Emila Komarnicka jest w ciąży

O tym, że ich rodzina się powiększy, poinformowali na początku września. Aktorka i jej mąż zaśpiewali na scenie, a na Instagramie pojawił się tajemniczo brzmiący wpis, że wystąpią we troje. Plotek jako pierwszy potwierdził domysły internautów, którzy sugerowali, że Emilia jest w ciąży. Gwiazda "Rancza" chce się jednak dzielić swoim szczęściem z obserwatorami, a na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie przyszłej mamy. Komarnicka pozuje na nim w ogrodzie, ma na sobie jesienną stylizację. Założyła krótką sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości, na nią zarzuciła grubszą narzutkę. Do tego dobrała wygodne buty i grube skarpety.

Jesienne nastroje. Nas dwoje #autumnmood #nachwilewyszłosłońce #łapię #spokój #zmiany - napisała.
 

Internauci komplementują aktorkę i uważają, że ten stan jej służy:

Pięknie pani wygląda.
Cudowne zdjęcie, we dwoje.
Przepiękna - zachwycają się.
Zobacz wideo Te gwiazdy przechytrzyły media

Jak na razie nie wiadomo, kiedy maluch pojawi się na świecie, ani jakiej będzie płci. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!