Komarnicka i Klynstra marzą o dziecku. Aktor jeszcze nigdy nie mówił o ich związku aż tyle. "TO nas jeszcze bardziej zbliżyło"

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra trzy miesiące temu zostali małżeństwem. Teraz para planuje powiększenie rodziny.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki w sierpniu, w tajemnicy wzięli ślub.To, że są małżeństwem postanowili ogłosić na Instagramie, wrzucając zdjęcia na swoje profile społecznościowe. Teraz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" aktor zdradził, że bardzo chcą mieć dziecko

Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet - wyznał.

W rozmowie wspomniał też o ślubie. Klynstra kilkanaście lat temu przeszedł na katolicyzm i obecnie religia odgrywa w jego życiu znaczącą rolę. Ślubu udzielał im zaprzyjaźniony ksiądz, a przyjęcie weselne odbyło się w folwarku Wąsowo pod Poznaniem. Aktor wyjaśnił też, skąd wziął się pomysł na to, aby przyjąć nazwisko żony. 

Z miłości do żony i z miłości do Polski. Szanuję moje holenderskie korzenie, ale jednak większość czasu spędzam w kraju nad Wisłą, dlatego chciałem siebie bardziej spolszczyć - powiedział.

Emilia Komarnicka, Redbad KlynstraEmilia Komarnicka, Redbad Klynstra Instagram/emilia_komarnicka_klynstra

Para poznała się na planie "Na dobre i na złe", ale większe uczucie między nimi zrodziło się podczas pracy na deskach teatru. 

Spektakl "Matko jedyna" był elementem rozliczania się z moim dotychczasowym życiem, po to, by zrobić miejsce na nowe. To nas jeszcze bardziej zbliżyło i wzmocniło nasze uczucie. Podobnie, jak ja, [żona - przyp.red.] ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem - opowiedział Klynstra-Komarnicki.

Aktorów połączyła także pasja do podróżowania. Po ślubie wybrali się do Azji, gdzie zwiedzili m.in.: Hongkong, Malezję czy Archipelag Jawajski. Przed ceremonią natomiast zabrali się za zwiedzanie Europy.

Objechaliśmy całą Polskę, Holandię i Niemcy. To była doskonała okazja, żeby wzajemnie poznać nasze rodziny. Dzięki temu nikt na przyjęciu nie był anonimowy - dodał aktor.

Aktorka na ślubie wystąpiła w sukni projektu Violi Piekut. Zdjęcia z wielkiego dnia możecie zobaczyć tutaj.

MT

Więcej o: