Emilia Komarnicka-Klynstra po raz pierwszy pokazała twarz dwuletniego syna. "Sama słodycz". Kosma złapał muzycznego bakcyla

Emilia Komarnicka-Klynstra kilkanaście dni temu poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Teraz po raz kolejny postanowiła uszczęśliwić fanów i do sieci wrzuciła zdjęcie dwuletniego syna. Kosma odziedziczył po rodzicach muzycznego bakcyla.

Emilia Komarnicka-Klynstra popularność zyskała dzięki grze w hitowym serialu dwójki, "Na dobre i na złe". Aktorka jednak nigdy nie była bohaterką kolorowych czasopism, czy serwisów plotkarskich - pilnie strzegła życia prywatnego. Ostatnio jednak nieco zmieniła niestawienie, bowiem podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu na jaw wyszło, że jest w drugiej ciąży, a we wtorek wrzuciła do sieci zdjęcie swojej starszej pociechy. 2,5-letni Kosma w przyszłości chyba będzie muzykiem.

POLECAMYNajpierw sekretny ślub, a teraz podróż poślubna. Dokąd wybrali się aktorzy "Na dobre i na złe"? Zapytaliśmy

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała wideo z gaworzącym Heniem

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała na Instagramie zdjęcie syna

Aktorka postanowiła sprawić fanom niespodziankę i ujawniła wizerunek syna. Wrzuciła do sieci zdjęcie, jak zafascynowany fortepianem Kosma uderza w klawisze. 

Mamusiu, czy mogę pograć na tym fortepianie? Jesteśmy u pradziadka Kosmy - najlepszego człowieka świata, którego Kosma nazywa pradziadziusiem Jasiusiem. To pianino przeżyło już trzy pokolenia, znosiło koncertowanie mojej mamy, moje, a teraz dzielnie dźwiga wirtuozerię Kosmy i wydaje się, że czas przy nim się zatrzymuje, by jak najdokładniej uchwycić momenty.
 

Pod postem pojawiło się wiele pięknych komentarzy.

Kosma - jedno z piękniejszych imion, jakie słyszałam.
Pięknie! Pielęgnujcie to, może złapie bakcyla i z chęcią ruszy do ogniska muzycznego?
Jaki przystojniak. Sama słodycz.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na kolejne tak urocze zdjęcia chłopca. Przypomnijmy, Kosma jest pierwszym synem Emilii i jej męża, również aktora znanego z serialu "Na dobre i na złe", Redbada Klynstra.

Więcej o: