Marina Łuczenko pokazała, jak młody Liam uczy się robić pompki. Przyrządy do ćwiczeń zabrał chyba swojemu tacie

Liam Szczęsny często pojawia się w mediach społecznościowych rodziców. Marina i Wojciech chętnie pokazują coraz to nowe zainteresowania i zdobyte umiejętności syna. Tym razem dwulatek przeszedł samego siebie.

Dwa lata temu Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Para powitała na świecie swojego syna, Liama. Od tego czasu w mediach społecznościowych zarówno piłkarza, jak i wokalistki, pojawiają się zdjęcia i filmiki z pociechą w roli głównej. Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali jednak, że nie będą pokazywali twarzy dziecka i konsekwentnie trzymają się tej zasady. 

Zobacz wideo

W tym roku Liam skończył dwa lata. Z tej okazji dumni rodzice zorganizowali synkowi wyjątkowe przyjęcie. Mimo młodego wieku chłopiec już wykazuje pierwsze zainteresowanie sportem. Nie tylko z ogromnym zainteresowaniem ogląda mecze taty, ale też uczy się już robić pompki, co możemy zobaczyć w instagramowej relacji Mariny. 

Dwuletni syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego robi pompki

Najnowsze nagranie na Instagramie Mariny przedstawia małego Liama, który robi pompki. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze mu idzie. Nic jednak dziwnego, skoro ma taki przykład w rodzicach. Bardzo dobrze, że od najmłodszych lat chłopiec uczony jest aktywności fizycznej. Szczególnie, że ćwiczy z tak dużą radością i zaangażowaniem.

Marina Łuczenko - Szczęsna, Liam SzczęsnyMarina Łuczenko - Szczęsna, Liam Szczęsny Marina Łuczenko - Szczęsna - instagram

Młody Liam to dziecko o wielu umiejętnościach. Niedawno pisaliśmy o talencie, który odziedziczył po mamie. Marina nagrała swojego syna, kiedy śpiewał popularną piosenkę dziecięcą "Panie Janie". Wyszło mu całkiem nieźle! Niedługo przed tym Łuczenko podzieliła się z fanami informacją o zainteresowaniu pociechy gotowaniem. Dumna mama kupiła Liamowi kuchenkę dla dzieci, która pozwoli mu się rozwijać w tej dziedzinie

Gratulujemy zdolności!