Zmysłowa Anna Mucha w biustonoszu na okładce gazety. To jednak nie było najodważniejsze zdjęcie

Anna Mucha pojawi się na okładce "Fashion Magazine". Zdjęcia z odważnej sesji robią wrażenie.

Anna Mucha pojawiła się na najnowszej okładce "Fashion Magazine". Niedawno gwiazda wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, której efekty możemy podziwiać już teraz. Dodajmy, że autorką zdjęć jest fotografka modowa, Agata Serge.

Zobacz: Anna Mucha przyznaje, że przytyła parę kilo. "Potwornie się skaszalociłam"

Zobacz też, w jaki sposób Anna Mucha odpowiedziała na atak fanki:

Zobacz wideo

Więcej:

Anna Mucha chwaliła się nogami na kajaku, ale fani patrzą na co innego. "Chyba brzuszek rośnie?". Zareagowała Anna Korcz

Anna Mucha pozuje dla Fashion Magazine

Aktorka zapozowała w zmysłowej kreacji na tle architektury warszawskiego centrum, a zdjęciom towarzyszy szczera rozmowa z Wiktorem Krajewskim, w której Mucha otwarcie opowiedziała o swojej kobiecości i cielesności. Aktorka odniosła się też nie tylko do trendów modowych, ale też do nowych technologii, które zmieniają kolejne aspekty życia człowieka. Na okładce Anna Mucha ogłasza natomiast:

Nie jestem już divą!

Zdjęcia robią niemałe wrażenie, a Mucha dumnie i z klasą pokazuje swoje wdzięki. Aktorka nie wstydzi się swojego ciała, które chętnie pokazuje na coraz to odważniejszych fotografiach nie tylko w mediach społecznościowych, ale też na okładkach. 

Przeczytaj też: Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła archiwalne zdjęcia z Anną Muchą. Obie miały na sobie odważne kreacje. "Laski w śpioszkach"

Anna MuchaAnna Mucha Agata Serge

Nie da się ukryć, że Anna Mucha zaprezentowała się na zdjęciach pięknie. Fotografie są zmysłowe i podkreślają kobiecość aktorki. Sami się przekonajcie, zaglądając do naszej galerii zdjęć. 

Polecamy: Anna Mucha zrobiła awanturę w restauracji. Gwiazda poszła na całość i nakrzyczała na właściciela. ''Nie używam tego g***a''

Więcej o: