Radosna Anna Mucha przechadza się z partnerem ulicami Warszawy. Już nie ukrywają się ze swoim uczuciem

Fotoreporterzy co chwilę przyłapują Annę Muchę z nowym partnerem Jakubem Wonsem. Tym razem zakochani postanowili wybrać się na zakupy. Aktorka, jak zawsze, wybrała odważną kreację.
Anna Mucha Jakub Wons Anna Mucha Jakub Wons Plotek exclusive

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons są parą już od roku. Przez większość czasu zachowywali swój związek w tajemnicy, co było niemałym zaskoczeniem dla mediów. Od czasu, gdy fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnej randce, nie odpuszczają ich na krok. Nic więc dziwnego, że para została sfotografowana, gdy przechadzała się ulicami Warszawy. Po drodze wybrali się na małe zakupy.

Zobacz także: Anna Mucha z tajemniczym mężczyzną na randce. Spacerowali, trzymając się za ręce

Anna Mucha, Jakub Wons Anna Mucha, Jakub Wons Plotek exclusive

Anna Mucha i Jakub Wons

Sezon urlopowy trwa w pełni, a więc dobre okulary przeciwsłoneczne są niezbędne na letnie dni. Tak też stwierdziła Anna Mucha, która postanowiła kupić sobie nowe. Najwyraźniej do sprawy podeszła bardzo poważnie, bo na zdjęciach możemy zobaczyć, jak przymierza wybrany model, a następnie testuje go na słońcu.

Anna Mucha
Plotek exclusive

Anna Mucha, Jacek Wons Anna Mucha, Jacek Wons Plotek exclusive

Anna Mucha i Jakub Wons

Następnie okulary wybierał też partner aktorki. 

Najwyraźniej zakupy się udały, bo po wyjściu ze sklepu Ania trzymała torebkę z zakupami.

Anna Mucha, Jacek Wons
Plotek exclusive

Anna Mucha, Jakub Wons Anna Mucha, Jakub Wons Plotek exclusive

Anna Mucha i Jakub Wons

Aktorka nie zrezygnowała też ze swojego ekstrawaganckiego stylu. Na spacer z ukochanym wybrała króciutkie szorty i koszulę z bardzo głębokim dekoltem.

Anna Mucha, Jakub Wons
Plotek exclusive

Anna Mucha Jakub Wons Anna Mucha Jakub Wons Plotek exclusive

Anna Mucha i Jakub Wons

Ania i Jakub znają się od 2017 roku, połączyła ich praca. Grywali razem w teatralnych spektaklach, z którymi zjeździli całą Polskę. Być może widzieli się nieraz też na planie 'M jak miłość', w którym Mucha gra od lat, a Wons wystąpił gościnnie. Jak widzimy, są nierozłączni i chętnie spędzają wspólnie czas.

Anna Mucha i Marcel Sora szykują wspólny projekt? Anna Mucha i Marcel Sora szykują wspólny projekt? fot.Eastnews

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha ma za sobą dwa związki. Pod koniec zeszłego roku media obiegła informacja, że aktorka rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem dwójki jej dzieci - Stefanii i Teodora - Marcelem Sorą. Mężczyzna dość szybko został sfotografowany z nową ukochaną, a aktorka milczała na temat swojego życia uczuciowego.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki Anna Mucha i Kuba Wojewódzki Fot. Instagram/ kuba_wojewodzki_official

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Po rozpadzie wieloletniego związku plotkowano, że aktorka wróciła do swojego dawnego chłopaka, Kuby Wojewódzkiego. Oboje podkręcali atmosferę wokół tego tematu i publikowali zdjęcia, które sugerowały, że się spotykają. Nigdy jednak nie odnieśli się wprost do tego, czy do siebie wrócili, bo chwilę potem cała sytuacja się wyklarowała. 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zakpił z nowego związku Anny Muchy?

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki
screen Facebook / Kuba Wojewódzki

Jakub Wons z byłą partnerką Jakub Wons z byłą partnerką East News

Jakub Wons

Jakub Wons również ma za sobą długi związek. Przez 10 lat, od 2008 do 2018 roku, był związany z aktorką Hanną Konarowską. Para doczekała się także córeczki Zofii, która przyszła na świat w 2011 roku.