Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z ''małym Lewym''. Syn muzyka zostanie piłkarzem?

Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał się na spacer z synem. Wspólną wyprawę zrelacjonował na Instagramie.

Sebastian Karpiel-Bułecka jest aktywny w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami, którzy mogą na bieżąco śledzić jego codzienność. A dzieje się sporo! Niedawno muzyk wraz z synem odwiedził popularny dom weselny. Nie zabrakło sesji zdjęciowej, a efektami pochwalił się na Instagramie.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z synem

Sebastian Karpiel-Bułecka jest spełnionym człowiekiem na wielu polach. Od lat rozwija się w branży muzycznej i odnotowuje kolejne sukcesy. Równie dobrze układa mu się w życiu prywatnym. Od 2014 roku związany jest z Pauliną Krupińską. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku i doczekała się dwójki dzieci: córki Antoniny Hanny oraz syna Jędrzeja.

Sebastian świetnie odnajduje się w roli ojca i spędza z dziećmi każdą wolną chwilę. Ze względu na to, że jego plany zawodowe chwilowo zeszły na dalszy plan, w pełni poświęca się ojcostwu. Niedawno wybrał się z synkiem na wycieczkę. Chociaż chłopiec ma zaledwie trzy lata, już interesuje się piłką nożną. Najlepiej potwierdza to fakt, że z dumą nosi koszulkę z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego.

Z małym Lewym. @_rl9 u Sołtysowej... - napisał pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili urokliwe miejsce, w którym się zatrzymali. 

Bardzo klimatycznie.
Piękne miejsce i bardzo klimatyczne. I ja tam byłam i wino piłam.
Rewelacja - czytamy w komentarzach.

Ciekawe, czy Robert Lewandowski wie, że rośnie mu mały następca? Do tej pory piłkarz nie skomentował zdjęcia Sebastiana, ale może też napisze kilka słów od siebie? Kto wie!

Więcej o: