Gwiazdy na otwarciu nowego sklepu Moliera 2. Joanna Przetakiewicz wyglądała bosko!

Joanna Przetakiewicz była jedną z gwiazd, które wzięły udział w otwarciu nowej części Salonu Moliera 2. Kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu?

W ubiegłym tygodniu odbyło się otwarcie nowej części uwielbianego przez gwiazdy i kochające modę Polki Salonu Moliera 2. Otwarcie świętowali klienci Salonu, gwiazdy, influencerzy oraz dziennikarze. 

Wydarzenie uświetniła obecność Joanny Przetakiewicz, która chętnie rozmawiała z przybyłymi gośćmi, pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Podczas otwarcia goście mogli skorzystać z modowych porad Joli Czaji. Stylistka do tej pory ubierała największe polskie gwiazdy na okładki modowych magazynów.

Joanna Przetakiewicz, Jolanta CzajaJoanna Przetakiewicz, Jolanta Czaja Veronika Okuneva

W nowej części Salonu Moliera 2 miłośniczki mody znajdą takie marki jak: One Teaspoon, Kenzo, Canada Goose, Marc Jacobs oraz La Mania – która do tej pory dostępna była na Moliera 2 tylko online. W sekcji kosmetyków dostępnych na Moliera 2 obecnie znajdziemy takie marki jak Tom Ford, Balmainn, 3 LAB, Apot Care, Grown Alchemist, Etat Libre D’Orange, St Tropez czy Dr Russo.

red