Paula Tumala w zaawansowanej ciąży na imprezie butiku. Na górze skromnie, na dole bardzo sexy mama. Butów nie powstydziłaby się catwoman

Paula Tumala pojawiła się ostatnio na evencie luksusowego butiku w centrum Warszawy. Obcisła sukienka idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości.

Paula Tumala, która popularność zyskała dzięki udziałom w teledyskach Donatana nieźle radzi sobie w polskim show-biznesie. Świetnie rozkręca swój Instagram, szczególnie teraz, kiedy jest w ciąży. Nie odmówiła więc i przyjęła zaproszenie na imprezę zaprzyjaźnionego butiku. 

Paula Tumala w bordowej sukience i wysokich kozakach

Modelka już za kilka tygodni przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie rezygnuje jednak z branżowych imprez i w środę pojawiła się na evencie butiku Moliera 2. To dość odważna stylizacja jak na kobietę w zaawansowanej ciąży. Paula postawiła na bordową i obcisłą sukienkę z rozcięciem. Ku naszemu zdziwieniu, zrezygnowała z dekoltu.

 

Do kreacji dopasowała czarne kozaki za kolana na wysokich szpilkach. Choć całość wyglądała w miarę przyzwoicie, uważamy, że chodzenie w takich butach w zaawansowanej ciąży to zły pomysł. Kręgosłup kobiety w ciąży jest wystarczająco obciążony. 

CW

Agnieszka Kaczorowska już wróciła do sylwetki po urodzeniu dziecka. Jak jej się udało? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Plotka. 

Zobacz wideo
Więcej o: