Paula Tumala jest w zaawansowanej ciąży! Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek. "Spełniły się wszystkie moje najskrytsze marzenia"

Paula Tumala podzieliła się z fanami radosną nowiną. Celebrytka publikując nowe zdjęcie na Instagramie ogłosiła, że jest w ciąży.

Paula Tumala popularność zyskała dzięki udziałowi w teledysku Donatana "My słowianie". Od tamtego czasu jest stałą bywalczynią warszawskich salonów. Z sukcesem prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym śledzi ją prawie 200 tys. użytkowników. To właśnie za pośrednictwem tej platformy poinformowała, że już niedługo zostanie mamą.

Paula Tumala jest w ciąży

Paula Tumala jest obecnie jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie! Celebrytka po kilku miesiącach starań, w końcu zaszła w ciążę. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pomocą nowego zdjęcia na Instagramie, które opatrzyła następującym opisem:

Kochani, właśnie znalazłam się w takim momencie mojego życia, że spełniły się wszystkie moje najskrytsze marzenia. A o to dowód naszej miłości. Dziękuję wszystkim osobom które uczestniczyły w mojej wymarzonej sesji.

W przypadku polskiej modelki jest to niemałe zaskoczenie. Paula sama przyznała, że jeszcze kilka miesięcy temu, powoli traciła nadzieję, że będzie kiedyś mogła założyć rodzinę. Na drodze miała bowiem stanąć choroba tarczycy, Hashimoto.

Myślałam, że nigdy nie zajdę w ciążę, ale jak widać – udało mi się. Będę niedługo opowiadała o tym jakie brałam suplementy, jaką dietę stosowałam. Nie wszystko na raz, ale pomalutku będę wrzucać wszystko po kolei.

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULI W SERWISIE INSTAGRAM.COM

Zdjęcie 1: https://www.instagram.com/p/B16hWm-IFv3/

Zdjęcie 2: https://www.instagram.com/p/B1615p3o7Gl/

Nie możemy wyobrazić sobie nawet radości Pauli. Serdecznie jej jednak gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla niej i jej maleństwa. 

CW

Tak Joanna Krupa dba o swoje dziecko będąc jeszcze w ciąży. Zobaczcie to niesamowite wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o: