Weronika Rosati była niedawno na randce z tajemniczym mężczyzną. Czy spotkała nową miłość? Odpowiada tajemniczo: Wierzę w przeznaczenie [TYLKO U NAS]

Weronika Rosati pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Zapytaliśmy ją o to, czy spotkała nową miłość. Zobaczcie, co nam odpowiedziała.

Ostatnie miesiące nie są zbyt szczęśliwe dla Weroniki Rosati. Aktorka w marcu udzieliła szczerego wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym opowiedziała o tym, że była ofiarą przemocy społecznej, ekonomicznej i psychicznej. Poza tym spotkała się w sądzie ze swoim byłym partnerem i ojcem Elizabeth, Robertem Śmigielskim, z którym próbuje się porozumieć w kwestii alimentów i ustalić zasady opieki nad córką. Czy udało się jej wreszcie wyjść na prostą?

Weronika Rosati znów jest zakochana?

Jednak wiele wskazuje na to, że Weronika powoli układa swoje sprawy osobiste i co więcej, spotyka się z nowym mężczyzną. Niedawno para została przyłapana na randce. Na zdjęciach [zobaczycie je TUTAJ] aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą i dawno nie widzieliśmy jej tak radosnej. Podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, która odbyła się w czwartek w Warszawie, nasza dziennikarka zapytała ją o nową miłość.

Mimo dość ciężkich przeżyć z różnymi ludźmi, mam nadal wiarę w ludzi - odpowiedziała tajemniczo.

Co jeszcze zdradziła? Zobaczcie nasze wideo:

Zobacz wideo

AW