Weronika Rosati zachwyca się córką na Instagramie. "Kocha oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatry". Elizabeth ma niespełna dwa lata...

Weronika Rosati jest dumna za swojej córki. I nie ma co się dziwić! Elizabeth wyrasta na artystkę.

Trzy lata temu Weronika Rosati związała się z Robertem Śmigielskim, a owocem ich miłości jest córka Elizabeth Valentina. Pod koniec ubiegłego roku para zakończyła swój związek. Kilka miesięcy później aktorka wyznała, że były partner miał stosować wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. 

Dumna mama

Córka Weroniki Rosati w grudniu skończy dwa lata. Elizabeth jest oczkiem w głowie mamy i często pojawia się na jej profilu na Instagramie. Mimo to gwiazda konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziecka. Ostatnio pokusiła się jednak o odrobinę prywaty i zdradziła co nieco o zainteresowaniach swojej pociechy. Opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione J. Paul Getty Museum w Los Angeles.

Uwielbiam pokazywać sztukę mojemu dziecku - ona kocha chodzić do muzeów, oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatry - czytamy pod wspólnym zdjęciem Weroniki z córką.

Weronika Rosati pokazuje córce różne miejsca. Ostatnio zabrała ją do zoo:

Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że Elizabeth Valentina ma dość niecodzienne hobby jak na niespełna dwuletnie dziecko. Widać, że podobnie jak mama ma zadatki na artystkę. Myślicie, że pójdzie w jej ślady?

Więcej o:
Komentarze (283)
Weronika Rosati zachwyca się córką na Instagramie. "Kocha oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatry". Elizabeth ma niespełna dwa lata...
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 150 razy 146

  Mój dwuletni synek lubi piosenki smoka Edzia, oglądać Krecika i chodzić na plac zabaw 😂

 • Gość: AB

  Oceniono 97 razy 93

  Są ludzie, którzy nie powinni mieć dzieci. Mają burdel w głowie i problemy ze sobą - dla dziecka taki rodzic to tragedia!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 96 razy 92

  Typowy przykład toksycznej relacji - wychowuje “starą-maleńką”. Biedna ta Elizabedka...

 • manekin1

  Oceniono 91 razy 89

  Ech... Genialne dziecko. Ja w wieku 2 lat po prostu robiłem w pieluchę i wkładałem palce do kontaktu.

 • Gość: Lekarz

  Oceniono 81 razy 81

  A na skrzypcach jesCze nie gra!?!? Juz przeciez dawno powinna.... Chyba cos z nia nie tak, natychmiast do lekarza....

 • zwyklaosoba

  Oceniono 85 razy 81

  Ostatnio z wypiekami na twarzy obejrzała "Obywatela Kane'a", a do poduszki mama czyta jej "Zbrodnię i karę" Dostojewskiego.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 68 razy 66

  No cóż geny pewnie po ojcu bo gdyby po matce tow tym wieku córka szukałaby bogatego partnera

 • gawithh

  Oceniono 63 razy 63

  Hey, It's me - Elizabeth. I'm fully aware of the fact that, I'm just two, but I'd like to emphasise how embarrassed I feel looking at my mum's Instagram. Not only she's a liar - I prefer Monet and Nat King Cole, but also makes unforgivable grammar mistakes.
  Regards
  Eli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX