Weronika Rosati zachwyca się córką na Instagramie. "Kocha oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatry". Elizabeth ma niespełna dwa lata...

Weronika Rosati jest dumna za swojej córki. I nie ma co się dziwić! Elizabeth wyrasta na artystkę.

Trzy lata temu Weronika Rosati związała się z Robertem Śmigielskim, a owocem ich miłości jest córka Elizabeth Valentina. Pod koniec ubiegłego roku para zakończyła swój związek. Kilka miesięcy później aktorka wyznała, że były partner miał stosować wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. 

Dumna mama

Córka Weroniki Rosati w grudniu skończy dwa lata. Elizabeth jest oczkiem w głowie mamy i często pojawia się na jej profilu na Instagramie. Mimo to gwiazda konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziecka. Ostatnio pokusiła się jednak o odrobinę prywaty i zdradziła co nieco o zainteresowaniach swojej pociechy. Opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione J. Paul Getty Museum w Los Angeles.

 
Uwielbiam pokazywać sztukę mojemu dziecku - ona kocha chodzić do muzeów, oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatry - czytamy pod wspólnym zdjęciem Weroniki z córką.

Weronika Rosati pokazuje córce różne miejsca. Ostatnio zabrała ją do zoo:

Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że Elizabeth Valentina ma dość niecodzienne hobby jak na niespełna dwuletnie dziecko. Widać, że podobnie jak mama ma zadatki na artystkę. Myślicie, że pójdzie w jej ślady?

Więcej o: