Dominika Gwit po raz pierwszy o macierzyństwie: Jeszcze dzieciaka będziemy chcieli mieć. Głos zabrał też jej mąż

Dominika Gwit w ubiegłym roku wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim. Ostatnio udzielili wspólnego wywiadu w magazynie "VIVA!". Opowiedzieli w nim o swoich marzeniach i wspólnych planach.

Dominika Gwit na początku lipca świętowała pierwszą rocznicę ślubu. W zeszłym roku wyszła za swojego ukochanego Wojciecha Dunaszewskiego, którego poznała w teatrze. Przyszedł na jedną ze sztuk, w której grała. Zafascynowała go jej gra aktorska i poczuł, że chce ją poznać bliżej. Oboje szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni.

Dominika Gwit o niegrzecznych pytaniach dziennikarzy [KOŁO PLOTKA]:

Zobacz wideo

Dominika Gwit chce mieć dziecko

Dominice i Wojciechowi udało się stworzyć szczęśliwy, dojrzały związek. Niedawno kupili mieszkanie, są też ustawieni zawodowo. Jednak gdy zostali zapytani w wywiadzie dla "VIVY!" o to, czy mają już wszystko, odpowiedzieli:

Jeszcze dzieciaka będziemy chcieli mieć - poinformowała Dominika.

Po chwili jej mąż dodał, że:

Nie będziemy chcieli, tylko chcemy.
 

Dunaszewski dodał też nieco refleksyjnie, że nie ma wielkich marzeń. Kiedyś wydawało mu się, że szczęście da mu świetny wygląd i pieniądze. Jednak na pewnym etapie życia doszedł do wniosku, że to nie jest to, czego tak naprawdę pragnie. Teraz jedynie chce "przejść przez życie, nie krzywdząc ludzi". Będzie się starał także dawać innym dużo dobra.

Mocno trzymamy kciuki za to, żeby ich marzenie się spełniło!

AW

Więcej o: