Rozpromieniona Dominika Gwit wpadła w wir tańca. Wygina ciało i podśpiewuje: Bania u Cygana, bania u Cygana do rana

Dominika Gwit przebywa obecnie w Gdynii w odwiedzinach u swojej mamy. Słoneczna pogoda sprawiła, że aktorka postanowiła potańczyć i pośpiewać.
Zobacz wideo

Dominika Gwit potrafi zarażać pozytywną energią. A robi to głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno na InstaStory pochwaliła się swoim oryginalnym tańcem do utworów "Bania u Cygana" oraz "Bałkanica" zespołu Piersi. Jest szał. 

Roztańczona Dominika Gwit

Dominika w iście wiosennej stylizacji, na którą złożyła się krótka sukienka oraz sandałki, wpadła w wir tańca. Ruchy? Fantastyczne. Były obroty, podskoki oraz liczne wymachy. Również tekst obu piosenek nie sprawił jej problemu. Widać, że lubi bawić się przy takich klimatach. Jak wiadomo, Dominika od zawsze słynęła ze swojej nieposkromionej energii, ale to właśnie ten taniec jest tego najlepszym dowodem. Tak trzeba żyć.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram

Dla nas bomba. Dominika, oby tylko więcej tak pozytywnych chwil. Już czekamy na kolejną choreografię. Do jakiego utworu tym razem powinna zatańczyć? Piszcie nam, a być może Dominika spełni wasze marzenia.

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.