Wiedzieliście, że Dominika Gwit wystąpiła w "X Factor"? Zachwyciła Kubę. "To było naprawdę dobre". Oj tak!

Dominika Gwit wspomina początki swojej kariery. Sześć lat temu gwiazda pracowała jako dziennikarka.

Dominika Gwit jest dziś jedną z popularniejszych polskich aktorek telewizyjnych i teatralnych. Nie wszyscy wiedzą jednak, że zanim jej kariera rozkręciła się na dobre, wcześniej pracowała między innymi jako dziennikarka Polskiej Agencji Prasowej. Już wtedy była jednak związana z show-biznesem.

Zobacz wideo

Dominika Gwit wystąpiła w "X Factor"

"X Factor" to jeden z najpopularniejszych talent show na świecie. Polska wersja doczekała się czterech edycji, w których uczestniczyli między innymi: Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska i Grzegorz Hyży. Przed jurorami wystąpiła też Dominika Gwit.

Na jedną z konferencji programu zaproszeni zostali dziennikarze, wśród nich Gwit. Goście mieli okazje wykazać się swoimi zdolnościami wokalnymi. Aktorka zaśpiewała piosenkę z filmu "Chicago", czym rzuciła jurorów na kolana.

Naprawdę było to dobre, dziewczyno - ocenił jej występ Kuba Wojewódzki.

Po latach Dominika Gwit wspomina, że jej występ był "dla zabawy". Talentu nikt jej jednak nie odmówi.

Skończyłam Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Pracowałam wtedy w PAP-ie, gdzie zajmowałam się kulturą i rozrywką. Dzięki temu dostałam zaproszenie na konferencję "X Factor". Spytali, kto śpiewa, więc się zgłosiłam - powiedziała nam gwiazda.

30-latka była wtedy świeżo upieczono aktorką. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej zdała eksternistyczny egzamin aktorski w związku Artystów Scen Polskich. 

Cały występ do obejrzenia tutaj: