Andrzej Sołtysik odkrył w sobie nowy talent. Żona nagrała, jak tańczy do znanego filmowego utworu. Fani są zachwyceni

Żona Andrzeja Sołtysika udostępniła na swoim profilu zabawne wideo, na którym dziennikarz tańczy do znanej piosenki. Nie tylko ona była pod wrażeniem jego ruchów tanecznych.

Żona Andrzeja Sołtysika, Patrycja, bardzo często dzieli się na swoim Instagramie rodzinnymi zdjęciami. Pokazuje na nich codzienność, wspólne wyjazdy i regularnie zabiera głos jako rodzic. Przypomnijmy, że było o niej głośno, kiedy pokazała na profilu fotografię, na której karmi piersią ponad 2-letniego syna.

Andrzej Sołtysik tańczy do znanego utowru

Zobacz wideo

Tym razem Patrycja Sołtysik pokazała na InstaStories swojego męża. Na nagraniu dziennikarz jest ubrany w luźne dresy i biały t-shirt, w ręku trzyma telefon, z którego leci muzyka, a on... tańczy. Wygląda na to, że sprawia mu to ogromną przyjemność, a sam utwór jest mu bardzo dobrze znany. Domyślamy się, że to nie był pierwszy raz, kiedy do niego tańczył! Piosenka "PoP! Goes My Heart" pochodzi z filmu "Prosto w serce", w którym główną rolę zagrał Hugh Grant. Na nagraniu prezenter stara się naśladować ruchy filmowego Alexa Fletchera. W pewnym momencie zwrócił się do swojej żony i podkreślił, że dopiero się rozkręca.

Tutaj refren jest ważny. W refrenie dam popis!

Andrzej Sołtysik tańczyAndrzej Sołtysik tańczy instagram/pati_soltysik

Również w najnowszym poście na Instagramie Patrycja wspomniała o zabawnych ruchach tanecznych męża.

Naprawdę lubię tego pana obok. Kto nie widział InstaStories - niech koniecznie zobaczy taneczne popisy mojego męża.

Pod postem od razu pojawiły się komentarze z pozytywnym odbiorem fanów.

Andrzej jest niesamowity!
Pan Andrzej wymiata!
Taniec mistrz!
 

A wy, jak oceniacie umiejętności taneczne dziennikarza?

KB