Arciuch pozuje w basenie bez grama makijażu. "Pani to jest fajna babeczka, naturalna". Zmysłowe zdjęcie wykonał Kasprzykowski

Tamara Arciuch wie, jak walczyć z upałami. Gwiazda schłodziła się w basenie.

Tamara Arciuch i Bartek Kaszprzykowski uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Zakochani po raz kolejni udowodnili, że w pełni zasługują na to, żeby ich tak nazywać.

Zobacz wideo

Tamara Arciuch w basenie

Od kilku dni w Polsce panują upały. Za dnia temperatury nierzadko przekraczają 30 stopni. Nic więc dziwnego, że każdy stara się jakoś schłodzić - gwiazdy też. Tamara Arciuch pochwaliła się ostatnio na Instagramie swoim sposobem na walkę z gorącem.

 

Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na to, że aktorka nie miała na sobie ani grama makijażu. Zdaniem wielu z nich naturalne wydanie jej służy.

Pani to jest fajna babeczka, naturalna. Bardzo cenię.
Cóż za piękna nimfa wodna!
Ślicznie - czytamy w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić. W czasach, kiedy z każdej strony jesteśmy zalewani sztucznością, świeżość i naturalność zawsze cieszą oko. Pojawiło się też wiele pytań o to, kto wykonał tak udane zdjęcie. Jak się okazało, po drugiej stronie obiektywu stał wybranek Tamary Arciuch - Bartek Kasprzykowski.

Moje zdjęcie - pochwalił się.

Sam jednak nie pokazał, jak prezentował się w basenie. ;)