Iwona Węgrowska błaga o przebaczenie. Niedawno definitywnie rozstała się z partnerem, a teraz do niego wróciła. Co za komedia

Iwona Węgrowska kilka dni temu ogłosiła, że raz na zawsze rozstała się ze swoim partnerem. Teraz wyznaje, że znowu są razem. Wokalistka sama gubi się w swoich słowach.

Iwona Węgrowska niedawno oświadczyła na swoim profilu na Facebooku, że nie jest już ze swoim partnerem Maciejem Marcjanikiem. Przy okazji okazało się, że ślub, którym się chwaliła, nigdy się nie odbył, więc nie muszą brać rozwodu. Piosenkarka w przeszłości już kilkukrotnie rozstawała się z ukochanym, a potem szybko do niego wracała, dlatego nikt nie wziął na poważnie jej deklaracji o rozpadzie związku.

Iwona Węgrowska błaga o wybaczenie

Reporterka "Dzień Dobry TVN" przeprowadziła z Iwoną wywiad, w którym wokalistka miała opowiedzieć o okolicznościach rozstania. Jednak Węgrowska na żadne pytanie nie potrafiła udzielić jasnej odpowiedzi. Ewidentnie była skołowana natłokiem sprzecznych informacji, które podawała dotychczas w mediach.

Ja sama nie wiem, o co chodzi w ogóle w tym wszystkim. Ja jestem po prostu wykończona, naprawdę. Powiem Ci szczerze, że ja takiej miłości jeszcze nigdy w życiu nie przeżyłam. Żeby było tyle rozstań i tyle powrotów. Za każdym razem to jest już koniec, wpadam w jakiś szał, oczywiście, druga strona tak samo. Płakać mi się chcę - opowiadała Iwona.

Dziennikarka chciała zadać kolejne pytanie, ale wokalistka nie dała jej dojść do słowa.

Z tym ślubem, ja to wszystko powiedziałam prawdę. Ktoś mi zarzucił kłamstwo, ale największy mój problem jest taki, że ja to upubliczniłam. Jak zwykle mam długi język i wszystko wypaplałam. Na dzień dzisiejszy my nie jesteśmy razem, ale też jesteśmy, Agnieszka, rozumiesz coś z tego? - zapytała Węgrowska.

Reporterka zgodnie przyznała, że też tego nie rozumie. Na koniec rozmowy zapytała wprost:

Jaki jest teraz twój status? Czy ty jesteś teraz w związku, czy jesteś mężatką, czy nie jesteś?

Węgrowska znów udzieliła wymijającej odpowiedzi.

No status jest taki, że myśmy się rozeszli, ale jesteśmy razem. Ja nie mogę bez niego wytrzymać, on nie może beze mnie wytrzymać. I proszę mi powiedzieć, co jest grane? (...) Wybaczycie mi państwo, jak się razem znowu tak faktycznie zejdziemy? Proszę, to jest miłość. Taka miłość, że to po prostu trzeba wybaczyć.

A Wy nadążacie czy też się pogubiliście?

JP

Więcej o:
Komentarze (34)
Iwona Węgrowska błaga o przebaczenie. Niedawno definitywnie rozstała się z partnerem, a teraz do niego wróciła. Co za komedia
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 56 razy 54

  Czy ta pani ma jakiegoś managera, agenta, bliską przyjaciółkę? Przecież ktoś już dawno powinien ją zaprowadzić do psychiatry!

 • Gość: Ta pani jest pierdolnoęta. Iza

  Oceniono 28 razy 28

  Ta pani jest pie...ięta zdrowo

 • Gość: amp

  Oceniono 27 razy 27

  Wegrowska to nie Elizabeth Taylor a ten przydupas nie jest Burtonem

 • elenem

  Oceniono 28 razy 26

  Brak równowagi emocjonalnej i psychicznej.

 • Gość: Janka

  Oceniono 24 razy 24

  Ta pani potrzebuje dobrego terapeuty, albo dobrego przyjaciela.Widać, że jest niestabilna emocjonalnie i bardzo pogubiona. Nie ma się z czego wyśmiewać, trzeba wyciągnąć rękę i dać wsparcie, dużo wsparcia.

 • Gość: zulu

  Oceniono 16 razy 16

  a kto to jest ta pani ? nie słyszałem o niej.. leczy się?

 • Gość: go

  Oceniono 14 razy 14

  to nie jest miłość, jeno choroba.
  takie "miłości" się leczy, psze pani. serio.

 • Gość: as

  Oceniono 22 razy 14

  Idiotka.

 • Gość: aaa

  Oceniono 13 razy 13

  ona jest niezrownoważona emocjonalnie, robi temu facetowi takie jazdy, że głowa bołi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX