Iwona Węgrowska przeszła niebywałą metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem. Pomogła jej Sablewska

Iwona Węgrowska gościnnie wystąpi w programie Mai Sablewskiej. Efektem nieprawdopodobnej metamorfozy już pochwaliła się na Instagramie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Maja Sablewska przez wielu uznawana jest za ikonę stylu. To właśnie dlatego od lat prowadzi autorskie programy, w których odmienia wizerunek zwyczajnych kobiet. Metamorfozy, które im funduje, czasem są wprost nieprawdopodobne. Jednak tym razem w programie Mai wziął udział gość specjalny. A była nim Iwona Węgrowska, której do tej pory często zdarzało się mocno obrywać za swoje stylizacje. Stylistka wyciągnęła do niej pomocną dłoń, a efekt jest niebywały. 

Zobacz wideo

Maja Sablewska odmieniła styl Iwony Węgrowskiej

Iwona Węgrowska na swoim Instagramie udostępniła kilka fotografii prosto z planu programu. Na zdjęciach możemy podziwiać wokalistkę w całkowicie odmienionej wersji. Pierwsza stylizacja, jaką zaproponowała jej Sablewska, to zestawienie opiętej, cielistej spódnicy za kolano z klasycznym topem oraz pudrową, oversizową marynarką. Druga stylizacja to natomiast definicja elegancji. Węgrowska w czarnych, klasycznych spodniach oraz białej, stylowej marynarce wygląda fenomenalnie. Ostatnia stylizacja to idealna kreacja na scenę. Długa, wieczorowa suknia z rozcięciem. Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. 

 

Nietrudno zauważyć, że Węgrowska ma na zdjęciach zdecydowanie mniej makijażu. Wreszcie wygląda naturalnie. Ciekawe, czy Iwona posłucha rad Mai i już wkrótce w takiej wersji zobaczymy ją na salonach. Mocno na to liczymy. 

DH