Katarzyna Cichopek czyta dziecku książkę przed snem. Internauci patrzą jednak na ubiór dziewczynki. "Radziłabym przebrać"

Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie, na którym widać, jak czyta książkę swojej córce. Tym samym chciała promować czytelnictwo. Niestety, padła ofiarą hejtu.

Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Aktorka oraz jej mąż, Marcin Hakiel, wychowują syna Adama, urodzonego w 2009 roku oraz córkę Helenę, która przyszła na świat w 2013 roku. Rodzice dbają o to, by ich dzieci rozwijały swoją wyobraźnie już od najmłodszych lat. I dlatego Kasia codziennie czyta im przed snem bajki. Dowodem na to jest zdjęcie, które Cichopek zamieściła na Instagramie. Niestety, zdjęcie spotkało się z negatywnym odbiorem. Powód? Poszło o ubiór dziewczynki. 

Zobacz wideo

Kasia Cichopek czyta córce do snu. Internautka oburzona ubiorem dziecka

Na zdjęciu możemy dostrzec, jak Kasia i jej córka leżą w łóżku. Mała jest uroczo wtulona w ramiona swojej mamy, która trzyma w dłoniach książkę.

A na dobranoc codziennie czytam swoim dzieciom. Tym razem wpadła mi w ręce książka o ludziach wyjątkowych, którzy dzięki swojej determinacji i wyobraźni stali się Wielkimi. Chciałabym, aby moje dzieci niczego się nie bały i sięgały gwiazd! Albo przynajmniej spełniały swoje marzenia - napisała Kasia. 

Wydawać by się mogło, że nic w tej fotografii nie może wzbudzić już kontrowersji. A jednak stało się odwrotnie. Jedna z internautek zauważyła, że dziewczynka ma na sobie dżinsy, co jej zdaniem nie jest odpowiednim ubiorem do snu. 

Fajnie, że pani czyta, ale na dobranoc radziłabym przebrać dzieci z dżinsów - napisała.

O odpowiedź na ten komentarz nie pokusiła się jednak Kasia. Ale znalazły się inne osoby, które zgodziły się z powyższym stwierdzeniem. 

Trafione w sedno - czytamy.
 

Jak widać, choć Kasia chce promować czytelnictwo wśród dzieci, jak i rodziców, to i tak finalnie musi mierzyć się z hejtem. To przykre. Zgodzicie się? 

DH