Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca i dodał wzruszający wpis. To bardzo znany aktor. Teraz pojawi się w amerykańskiej produkcji

Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca, który zagrał w zagranicznej produkcji. Nie wszyscy wiedzą, że Stanisław Banasiuk to znany aktor, który pojawił się w wielu produkcjach.

Mateusz Banasiuk rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Na jego profilu trudno znaleźć zdjęcia z ukochaną Magdaleną Boczarską lub synem Henrykiem. Najczęściej jednak pokazuje ojca Stanisława. Teraz ma wyjątkowy powód do dumy.

Zobacz wideo

Mateusz Banasiuk o sukcesie ojca

Jak poinformował internautów, Stanisław Banasiuk zagrał w amerykańskiej produkcji. Pokonał rywali z kilku europejskich krajów.

Jestem dumny z tego gościa. (...) Niesamowite jest to, jak świat zrobił się otwarty. To tylko pokazuje, że wszystko jest możliwe! BRAWO TATO!!! - napisał pod jego zdjęciem.

Mateusz Banasiuk gratuluje ojcu. Zobacz zdjęcia >>>>

Mateusz bardzo często podkreśla, że ojciec jest dla niego autorytetem. Banasiuk jest wziętym aktorem, znanym z licznych ról teatralnych oraz serialowych. Na swoim koncie ma mnóstwo występów w sztukach oraz polskich produkcjach. Pojawił się w najpopularniejszych serialach, m.in. w "Ojcu Mateuszu" (odc. 197) czy "Rodzinie zastępczej". Zazwyczaj gra jakieś epizodyczne role. Widzowie TVP mogą go kojarzyć z "Klanu", z roli Andrzeja Kuczyńskiego, ojca Kingi.

Gratulujemy sukcesu!

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca i dodał wzruszający wpis. To bardzo znany aktor
Zaloguj się
 • stanley1973

  Oceniono 21 razy 11

  Poza jakimiś rólkami trzecioplanowymi to zasadniczo nie szczególnie kojarzę faceta z dużych produkcji, a jestem kinomaniakiem i mam pamięć do twarzy aktorów.
  Cóż dzisiaj nie liczy się kto jak gra a jakie ma znajomości, Weronisia Rosati jest tego dowodem.

 • Gość: Popopopopopopopotega

  Oceniono 8 razy 8

  Ma amerykańską urodę, mniej lub bardziej znane role nie czynią to słabym aktorem, może faktycznie bardziej spełnia się na deskach teatru dlatego jego twarz nie jest nam tak znana. Jakby nie było, BRAWO DLA PANA, należy walczyć o marzenia

 • Oceniono 13 razy 5

  ŁaŁ- zagrał w amerykańskiej produkcji niesamowite!! Jakoś sobie go nie kojarzę z polskiej produkcji, to znaczy kojarzę ale tak jakby przez mgłę. To on grał rolę Hansa Klossa w Czterej pancerni i pies??

 • peteroski

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam czlowieka :/

 • Gość: piko

  Oceniono 4 razy 2

  Jak dla mnie wypisz wymaluj Donald Trump

 • Gość: free

  Oceniono 1 raz 1

  Ról to stary Banasiuk natrzaskał, ale wszystkie epizodyczne.
  "znany aktor" - taaa...

 • Gość: Widz

  Oceniono 3 razy 1

  Brawa i gratulacje! To fantastyczne kiedy widzi się coś pozytywnego o Polakach,a nie tylko bigos,wódka i kiełbasa... Aktor charakterystyczny.Miod na serce.
  Więcej takich miłych rzeczy o Polsce i Polakach bo to my wystawiamy”laurkę”

 • Gość: Kacper

  0

  Ojciec Mateusz, Rodzina zastępcza... A teraz Ameryka! Gratulujemy sukcesu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX