Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca i dodał wzruszający wpis. To bardzo znany aktor. Teraz pojawi się w amerykańskiej produkcji

Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca, który zagrał w zagranicznej produkcji. Nie wszyscy wiedzą, że Stanisław Banasiuk to znany aktor, który pojawił się w wielu produkcjach.

Mateusz Banasiuk rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Na jego profilu trudno znaleźć zdjęcia z ukochaną Magdaleną Boczarską lub synem Henrykiem. Najczęściej jednak pokazuje ojca Stanisława. Teraz ma wyjątkowy powód do dumy.

Zobacz wideo

Mateusz Banasiuk o sukcesie ojca

Jak poinformował internautów, Stanisław Banasiuk zagrał w amerykańskiej produkcji. Pokonał rywali z kilku europejskich krajów.

Jestem dumny z tego gościa. (...) Niesamowite jest to, jak świat zrobił się otwarty. To tylko pokazuje, że wszystko jest możliwe! BRAWO TATO!!! - napisał pod jego zdjęciem.

Mateusz Banasiuk gratuluje ojcu. Zobacz zdjęcia >>>>

Mateusz bardzo często podkreśla, że ojciec jest dla niego autorytetem. Banasiuk jest wziętym aktorem, znanym z licznych ról teatralnych oraz serialowych. Na swoim koncie ma mnóstwo występów w sztukach oraz polskich produkcjach. Pojawił się w najpopularniejszych serialach, m.in. w "Ojcu Mateuszu" (odc. 197) czy "Rodzinie zastępczej". Zazwyczaj gra jakieś epizodyczne role. Widzowie TVP mogą go kojarzyć z "Klanu", z roli Andrzeja Kuczyńskiego, ojca Kingi.

Gratulujemy sukcesu!

AW