Marina dostała piękny prezent na Dzień Kobiet od Wojtka i Liama. Dodała też zdjęcie syna. Tak wiele wcześniej jeszcze nie pokazała

Marina pokazała na InstaStories prezent, jaki dostała od syna i męża. Nie ukrywała swojej radości. Oprócz tego pokazała zdjęcie Liama, który spał.

To pierwszy rok, w którym Marina spędza Dzień Kobiet z synem i mężem. Piosenkarka pochwaliła się na InstaStories, co dostała od swoich ukochanych mężczyzn. Po jej głosie można usłyszeć, że jest bardzo szczęśliwa z prezentu.

Marina pokazuje, co dostała od Wojtka i Liama

Okazało się, że posłaniec wręczył jej bukiet tulipanów oraz kartkę, na której napisane były piękne słowa:

Dla najwspanialszej Mamy i Żony z okazji Dnia Kobiet. Kochamy Cię bardzo. Liam i Wojtek - brzmią.

Prezenty dla Mariny z okazji Dnia KobietPrezenty dla Mariny z okazji Dnia Kobiet Screen z Instagram.com/ marina_official

Marina czytała te słowa trzymając w ramionach syna. Zwróciła się więc do niego:

Liam, to ty tak zorganizowałeś z tatusiem? Kwiatuszki dla mamusi? - mówiła z czułością w głosie, po czym można było usłyszeć, że pocałowała chłopca.

Później na InstaStories możemy zobaczyć zdjęcie Liama, który śpi. Marina dopiero co wróciła z Paryża, gdzie uczestniczyła w pokazie Louis Vuitton. Rozczulił ją widok syna i dodała podpis:

Niby tylko 2 dni, a Misiek jakby urósł - czytamy.

Liam SzczęsnyLiam Szczęsny Screen z Instagram.com/ marina_official

To chyba pierwsze zdjęcie Liama, na którym widać go aż tyle. Zazwyczaj Marina i Wojtek unikali pokazywania jego twarzy. Myślicie, że kiedyś zdecydują się ujawnić, jak wygląda?

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Marina dostała piękny prezent na Dzień Kobiet od Wojtka i Liama. Dodała też zdjęcie syna. Tak wiele jeszcze nie zdradziła
Zaloguj się
 • Gość: Y7

  Oceniono 4 razy 2

  To on do żony po polsku pisze? A na fejsie tak światowo po angielsku.

 • Gość: Gosć

  Oceniono 1 raz 1

  te wszystkie celebrytki typu marina, by ann i cala reszta to chyba maja tak brzydkie dzieci ze wstydza sie poakzywac ich twarzy..

 • rafiol

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy robisz to prywatnie z Romkiem, Tadkiem, Jankiem etc.- jest spoko. Kiedy robisz to publicznie z synem Liamem: - niesmak.

 • Gość: Lota

  0

  ja bym sie nie obraziła za zegarek MV 003 Xonix :D

 • Gość: Koko

  0

  A ja dostałam zegarek Xonix i czekoladki <33

 • Gość: Bolo

  0

  Lepe na dziurę powinna dostać

 • Gość: Kodak 45

  0

  Marina w sumie normalny Makeup jesteś przeze mnie ocenia na skali 8.5./10 lecz na tym zdjęciu jesteś podobna do jakiegoś wampira lub dziewczyne Terleckiego

 • Gość: anonimowa

  Oceniono 3 razy -1

  Wow normalny szok. Mi 7letni syn tez wręczył kwiaty po powrocie ze szkoły i złożył zyczenia,maz takze obdarowal bukietem i pięknym prezentem ,młodszy 4letni syn takze dal cos od siebie do tego ta cala trojka dala prezenty swojej młodszej siostrze i babci .uff jak dobrze ze bie jestem celebrytka i nie musze sie chwalić tym w intrenecie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX