Marina pokazała urocze nagranie z synem, ale to komentarz Wojciecha Szczęsnego skradnie wasze serca!

Marina podziękowała fanom za komentarze z komplementami. Nie spodziewała się jednak, że Wojciech Szczęsny w żartach przyzna, że wszystkie są jego autorstwa.
Zobacz wideo

Marina jakiś czas temu opublikowała na InstaStories nagranie, na którym zaprezentowała własne wykonanie piosenki "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Występ bardzo spodobał się jej fanom. Dlatego też wokalistka nagrała kolejne wideo - tym razem jednak nie śpiewała, ale podziękowała internautom za komplementy. Na krótkim wideo nie zabrakło też małego Liama i Wojtka Szczęsnego

Marina dziękuje fanom, gdy nagle odzywa się Wojtek Szczęsny 

Marina nigdy nie ukrywała, że pozytywny odzew ze strony fanów jest dla niej ważny. Dlatego nie dziwi, że wokalistka postanowiła podziękować za wszystkie komplementy, jakie dostała po zaśpiewaniu piosenki Lady Gagi i Bradley'a Coopera.

Chciałam wam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie pozytywne komentarze odnośnie mojego ostatniego filmiku z coverem utworu "Shallow".

Jednak nim Marina zdążyła zakończyć wypowiedź, przerwał jej Wojciech Szczęsny, który z rozbrajająca miną dodał:

Ja wszystkie napisałem.

Dalsza część nagrania była równie urocza. A to za sprawą Limana, który raczkował obok i z wielkim zaangażowaniem dotykał twarzy swojej mamy. Jak widać Marina. Wojciech Szczęsny i Liam tworzą piękną i szczęśliwą rodzinę. 

AG