Marina zaśpiewała na Instagramie "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Chciała zaorać hejterów? Udało się!

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek. Obecnie gwiazda jest skupiona na wychowywaniu dziecka, nie porzuciła jednak swojej pasji do muzyki.

Marina Łuczenko-Szczęsna od kilku dni przebywa na obozie sportowym organizowanym przez Annę Lewandowską. Wokalistka nie ukrywa, że wyjazd jest dla niej dużym wysiłkiem, bowiem nigdy wcześniej ćwiczyła, a swoją zgrabną sylwetkę zawdzięcza genom.

Zobacz wideo

W przerwie między kolejnymi treningami, Marina znalazła chwilę aby oddać się swojej największej pasji, czyli śpiewowi. Piosenkarka od czasu do czasu wrzuca na swojego Instagrama krótkie covery znanych na całym świecie przebojów. 

Marina śpiewa "Shallow"

Kilka miesięcy temu Łuczenko-Szczęsna zaśpiewała hit Ariany Grande "Thank u, next". Tym razem wzięła na warsztat piosenkę "Shallow", którą można była usłyszeć w filmie "Narodziny gwiazdy". W oryginalne śpiewa ją Lady Gaga w duecie z Bradleyem Cooperem.

Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że Marina podjęła się trudnego zadania. Nominowana do Oscara piosenka "Shallow" nie jest łatwa do zaśpiewania, a w dodatku doczekała się już wielu niezłych coverów. Mimo to, Marina poradziła sobie bardzo dobrze, udowadniając tym samym, że ma naprawdę świetny wokal!

A wy co myślicie o "Shallow" w wykonaniu Mariny?

Więcej o: