Sara Boruc w ciąży na pokazie Diora. Jej stylizacja robi wrażenie, a poród już za miesiąc

Sara Boruc gościła na Tygodniu Mody w Paryżu. Ciężarna WAGs pojawiła się na pokazie marki Dior, a wydarzenie obszernie zrelacjonowała oczywiście na Instagramie.
Zobacz wideo

Po ostatnich wydarzeniach, wnioskujemy, że Sara Boruc przechodzi obecnie jeden z piękniejszych okresów w swoim życiu. Przypomnijmy, że żona bramkarza, Artura Boruca, dokładnie w Wigilię ubiegłego roku ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo radosną nowinę. Wyznała wówczas, że już za 3.5 miesiąca po raz kolejny zostanie mamą. Oznacza to, że poród zbliża się wielkimi krokami, gdyż mamy już luty. Choć Sara jest obecnie w zaawansowanej ciąży, to nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno miała zaszczyt uczestniczyć w pokazie najnowszej kolekcji Diora. 

Sara Boruc na pokazie Diora

Jak powszechnie wiadomo, pokazy Diora należą do grona tych najbardziej spektakularnych. Nie inaczej było i w miniony wtorek, gdy marka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję, w ramach Tygodnia Mody w Paryżu. Korzystając z wyjątkowej okazji, jaką jest już samo otrzymanie zaproszenia na to wydarzenie, Sara Boruc zapewniła swoim obserwatorom obszerną relację na Instagramie. 

Sara Boruc - pokaz DioraSara Boruc - pokaz Diora Instagram/@mannei_is_her_name

Po jej relacji łatwo odnieść wrażenie, że Sara już od samego początku była zachwycona na wieść o zbliżającym się pokazie. 

Jesteśmy już w środku. Jest świetnie - mówiła.

Sara Boruc miała okazję obejrzeć cały pokaz Diora w towarzystwie największych gwiazd. W pierwszym rzędzie zasiadły takie osobistości jak między innymi Jennifer Lawrence czy Cara Delevingne, a uwierzcie, że to dopiero początek długiej listy.

Z pewnością zastanawia was, jak na tę okazję ubrała się Sara Boruc. W końcu ta dziewczyna wie, jak zrobić wrażenie! Tym razem postawiła na prostą, ale szykowną stylizację. Sara miała na sobie satynową "małą czarną" o dość luźnym kroju, przez co sam ciążowy brzuszek gwiazdy był wręcz niezauważalny. Do kreacji dobrała długi, szary płaszcz. Uwagę najbardziej przykuwa jednak ozdobna, czarna opaska ze złotym zdobieniem marki Prada. Przyznacie, że wygląda to niebywale elegancko. Jeżeli chodzi o dodatki, to Sara postawiła na cieliste sandałki oraz niewielką, czarną kopertówkę, obie te części garderoby pochodzą z kolekcji Diora.

 

Co więcej, Sara pokazała również, co znalazło się w torbie prezentowej dla gości, zaproszonych na pokaz Diora. A była to kosmetyczka oraz zestaw pomadek. Wszystko oczywiście Dior. 

Czy oglądając relację Sary z pokazu Diora, troszkę jej zazdrościcie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.