Sara Boruc skrywa ciążowy brzuch pod płaszczem, który podzielił internautów. "Trochę jak bezdomna". Niemal identyczny ma też Marina!

Sara Boruc zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej dość ekstrawagancką stylizację. Look gwiazdy spotkał się jednak z krytyką internautów, którym do gustu nie przypadł płaszcz. Okazuje się, że bardzo podobny ma również Marina Łuczenko-Szczęsna.

Sara Boruc jest obecnie w zaawansowanej już ciąży. Przypomnijmy, że dokładnie w Wigilię ubiegłego roku żona Artura Boruca poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewa się dziecka. Wówczas wyznała także, że jest już w 6. miesiącu ciąży, co oznacza, że już wkrótce do rodziny Boruców dołączy nowy członek. Sara nie zaprzestała jednak działalności w sieci i nadal za pośrednictwem mediów społecznościowych komunikuje się ze swoimi obserwatorami. Niedawno pochwaliła się zdjęciem stylizacji, która natomiast podzieliła internautów. 

Zobacz wideo

Sara Boruc pozuje w płaszczu. Fani krytykują 

Otóż, Sara ma na sobie czarny płaszcz marki Céline, który sięga do samej ziemi. Do niego Boruc dobrała ekstrawaganckie buty prosto od Balenciagi. Jak już wspomnieliśmy, swobodna stylizacja Sary nie wszystkim przypadła do gustu. Mimo że część fanów polskiej WAGs doceniła jej modowy gust, to inni nie szczędzili już złośliwych uwag. 

Jestem na nie. Ten koc skrócił sylwetkę.
Dla mnie trochę jak bezdomna, niestety - piszą internauci.

Sara nie pozostawiła jednak tych zarzutów bez własnego komentarza. W odpowiedzi wyznała: 

Ważne, że wygodnie, dziś miałam taki dzień.
 

Oczywiście należy przyznać, że stylizacja Sary może zostać uznana przez większość za nietypową, jednak okazuje się, że ze względu na ciążę Boruc stawia przede wszystkim na wygodę. A długi płaszcz i sportowe buty z pewnością jej to zapewniły. 

Co ciekawe, fani zaczęli dopytywać również, czy przypadkiem Sara nie ma tego samego płaszcza, który ma również i Marina Łuczenko-Szczęsna. Wiele wskazuje na to, że jest to bardzo prawdopodobne! Popatrzcie tylko na zdjęcie Mariny prosto z Zakopanego. Także ma na sobie płaszcz marki Céline, aczkolwiek w jej przypadku jest on szary. Sam model wydaje się jednak identyczny!

 

Styl Sary Boruc przypadł Wam do gustu, czy raczej nie wybralibyście się w takim płaszczu na miasto? 

DH