Justyna Żyła znowu szczęśliwa. Wszystko dzięki Tomkowi Barańskiemu. "Mówi, że w jego ramionach czuje się kobieca"

Justyna Żyła jest pod wrażeniem Tomka Barańskiego. Blogerka uwielbia spędzać z nim czas także poza salą treningową.
Zobacz wideo

Sporo mówiło się o tym, że Justyna Żyła nie była zadowolona, kiedy dowiedziała się, że jej tanecznym partnerem w "Tańcu z gwiazdami" będzie Tomasz Barański. Ba, była żona skoczka narciarskiego miała być wściekła na wieść o tym, że jednak nie zatańczy ze Stefano Terrazzino, o czym podobno marzyła.

Moment, w którym gwiazdy po raz pierwszy spotykają swoich partnerów był bardzo ekscytujący dla wszystkich. Ale gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim, a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła – mówi tabloidowi osoba z produkcji.

Justyna Żyła i Tomasz Barański zbliżyli się do siebie?

Jak się jednak okazuje, Justynie przeszła już złość na produkcję. Co więcej, Żyła podobno jest zachwycona treningami z Tomkiem, jak i... samym Tomkiem.

Jest pod wielkim wrażeniem Tomka. Mówi, że w jego ramionach czuje się znowu kobieca. Taniec bardzo ją otwiera. Od rozstania z Piotrem nie czuła się tak świetnie – zdradza osoba pracująca przy „Tańcu z gwiazdami”.

Świadek podaje też, że blogerka kulinarna była zaskoczona, że Tomek jest tak świetnym facetem.

Bardzo lubi spędzać z nim czas, nawet poza salą treningową.

Wygląda na to, ze ta dwójka znalazła wspólny język. Myślicie, że z tej sympatii może narodzić się coś więcej?

KS

Więcej o:
Komentarze (55)
Justyna Żyła odżyła przy Tomku Barańskim. "W jego ramionach czuje się kobieca"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 14

  Taniec z Gwiazdami. A gwiazdą w tym duecie to rozumiem Barański

 • Gość: Piotr

  Oceniono 20 razy 14

  Z całym szacunkiem ale co mnie to obchodzi. Ta pani rozwaliła już życie jednemu człowiekowi pisząc o nim stek kłamstw a za chwilę zrobi to z kolejnym. Pisanie o niej że jest blogerką też jest sporym kłamstwem ponieważ ktoś kto niszczy za pomocą sieci życie innych na takie miano nie zasługuje i w normalnym państwie gdzie szanuje się prawo już dawno spędzała by za to miłe chwile w odosobnieniu. Nasze społeczeństwo schodzi chyba na psy skoro mają szansę zaistnieć takie indywidua.

 • Gość: Ja

  Oceniono 16 razy 14

  Paskudna baba. Pasuje do tego tańca z patolami. Jaki program takie gwiazdki

 • Gość: ass

  Oceniono 22 razy 12

  Dlaczego ją tak promujecie, dlaczego narażacie na hejt? Dlaczego nie promujecie innych uczestników Tańca z gwiazdami? Dlaczego traktujecie ją jak największą gwiazdę? To niebezpieczne, jeszcze w to uwierzy...

 • Gość: Marta

  Oceniono 12 razy 10

  Tomasz zdecydowanie większa gwiazda niż ta mimioza Dziś gwiazda staje się żona marnego sportowca która wyciąga brudy małżeńskie Swiat oszalał a karmieni jesteśmy takimi głupotami społeczeństwo przytempawe żyje takimi Justynami Żyłami i widać efekty studenci politechniki nie znają tabliczki mnożenia a liczba pi to jak fizyka kwantowa Jesteśmy ogłupiani a podatni to łykają

 • Gość: dudi

  Oceniono 16 razy 8

  sio mi stąd z takimi głupimi informacjami.....Żyła jakaś...kto to i co ona mnie obchodzi....nic

 • Gość: Janek

  Oceniono 7 razy 7

  Jeszcze troche pożeruje na nazwisku męża, a później zniknie. Sama nie znaczy nic.

 • Gość: JUREK

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby zabłysnąć wyjdzie każdemu do łóżka

 • Gość: giga

  Oceniono 5 razy 5

  To wina mediów, że tak ją promują. Żadnego innego uczestnika TzG nie zauważają, oni ich nie interesują. Wykorzystują Żyłę, która bezapelacyjnie ,zasłużenie zdobyła tytuł ŻENADY 2018 roku za totalny brak klasy, chamskie ataki na byłego na szczęście męża, a co gorsza, i jego rodzinę. Jest osobą tak kontrowersyjną, z tak ogromnym parciem na szkło, że to gwarantuje stacji zainteresowanie publiki. Kreują następną celebrytkę. Samo życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX