Justyna Żyła zrobiła symboliczny tatuaż. To miłosne wyznanie dla byłego męża?

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z kulinarnej sesji zdjęciowej. Pozuje trzymając w dłoni babeczkę, a na jej przedramieniu widzimy nowy tatuaż.
Zobacz wideo

Justyna Żyła wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Przedstawiona będzie jako blogerka kulinarna, ponieważ otworzyła na Youtubie kanał o błyskotliwej nazwie "UwaŻyła". Choć ma na nim tylko 13 filmów z przepisami i nieco ponad 2 tysiące subskrybentów, to najwidoczniej zasługuje na miano gwiazdy, która zatańczy w programie obok takich gwiazd jak tenisistka Agnieszka Radwańska czy topmodelka Anna Jagodzińska.

ZOBACZ: Justyna Żyła stroi fochy w "Tańcu z Gwiazdami"? Chodzi o partnera. "W ogóle się nie cieszyła"

Justyna Żyła zrobiła tatuaż dla Piotra Żyły?

Justyna na Instagramie opublikowała zdjęcie, które ma być zapowiedzią kulinarnej sesji zdjęciowej. Żyła w mocnym makijażu, z perfekcyjnie ułożoną fryzurą i w seksownym stroju pozuje z... babeczką. Do tajemniczej fotografii dodała opis:

Już za chwilkę, za momencik. Zapowiedź sesji kulinarnej #hot #tanieczgwiazdami #onlygoodvibes #nowyprojektwdrodze #matkapolka #matkapolkawariatka #dziejesie #pozdrawiamwszystkich #hejt #czekam #kochani
 

Jednak największą uwagę przykuwa tatuaż Justyny na przedramieniu, który jest bardzo symboliczny. Przedstawia znak nieskończoności z wkomponowanym piórkiem i napisem "love". Czyżby to ukryta wiadomość do byłego męża? W końcu jeszcze niedawno mówiła, że skoczek był jej wielką miłością i na razie nie w głowie jej nowe znajomości.

Jak myślicie, gwiazda chciała przekazać Piotrowi Żyle, że jej miłość do niego jest nieskończona?

JP