Julia Wieniawa przeszła samą siebie! Uczy, jak zrobić idealne selfie w stylu... Julii Wieniawy. To nie żart!

Julia Wieniawa każdego dnia na swoim Instagramie dodaje nowe zdjęcia. Postanowiła zdradzić, jakie są jej tajniki perfekcyjnego selfie.

Julia Wieniawa to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim postanowiła nie rozpaczać zbyt długo i wzięła się ostro do pracy. Angażuje się w nowe projekty komercyjne, i spędza dużo czasu na planie nowego serialu Polsatu "Zawsze warto", w którym wcieli się w rolę Ady, młodej matki.

ZOBACZ: Julia Wieniawa seksownie tańczy na obcasach. Internauci: Petarda! A Antek? Też znalazł sobie nowe zajęcie

Wieniawa codziennie publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, na których zawsze widzimy ją z lepszego profilu, w świetnym oświetleniu i w korzystnej pozie. Młoda gwiazda ma już doświadczenie z fotografami na ściankach oraz sesjach zdjęciowych. Tylko czy to wystarcza, aby móc pouczać innych, jak zrobić perfekcyjne selfie?

Julia Wieniawa i Wujaszek LiestyleJulia Wieniawa i Wujaszek Liestyle screen Youtube.com/Wujaszek Liestyle

Julia Wieniawa pokazuje, jak dobrze wychodzić na zdjęciach

Julia wystąpiła jako gość w filmiku na Youtubie u swojego przyjaciela Wujaszka Liestyle. Wieniawa pokazuje, jak zrobić zdjęcie w stylu... Julii Wieniawy i dzięki temu zdobyć lajki na Instagramie. Choć zdradza kilka przydatnych trików, to chyba za wcześnie na bycie specjalistą.

Julia Wieniawa i Wujaszek LiestyleJulia Wieniawa i Wujaszek Liestyle screen Youtube.com/Wujaszek Liestyle

 

Skorzystacie z jej rad?

JP

Więcej o: