Nikodem Rozbicki o zdjęciach paparazzi z Julią Wieniawą. Aktorka się popłakała, a on? "Moja reakcja nie była tak impulsywna"

Julia Wieniawa pod koniec października została przyłapana przez paparazzi "na randce" z Nikodemem Rozbickim. Aktorka przyznała, że popłakała się wówczas. Jak natomiast na tę sytuację zareagował aktor? Zobaczcie nasze wideo.
Zobacz wideo

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego był swego czasu jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie. Wydawało się, że tworzą duet idealny, jednak pod koniec grudnia podjęli oni decyzję o rozstaniu. Para oficjalnie potwierdziła te doniesienia, ale zanim to zrobili, media już wcześniej rozpisywały się o kryzysie w ich relacji. 

Przełomowym momentem była publikacja w sieci zdjęć aktorki z Nikodemem Rozbickim zrobionych przez paparazzi.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

W rozmowie z magazynem "Viva!" Wieniawa skomentowała tę sytuację. Wyznała wówczas, że bardzo przeżywa obecność fotoreporterów w jej życiu. Na pytanie dziennikarki o to, czy idąc ulicą, ogląda się za siebie, odpowiedziała następująco:

Czasem tak. Wcześniej tego nie miałam, żyłam bardziej na luzie. Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: "Taki jest show-biznes, mała". Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie - powiedziała Wieniawa.

Natomiast Nikodema Rozbickiego spotkaliśmy na premierze filmu "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". W rozmowie z Plotkiem zdradził, jak on zareagował na tę sytuację. Nieco inaczej niż aktorka.

Jaka była moja reakcja? Może nie aż tak impulsywna, bo łzami się nie zalałem... ale to było niefajne. Po prostu - powiedział Nikodem.
Do zdjęcia zrobionego dwóm osobom (albo nawet jednej) można dopisać nie wiadomo jaką historię - dodał. 

Swego czasu po mediach krążyła informacja, że aktor cieszy się z rozstania swojej byłej dziewczyny z Antkiem Królikowskim. W rozmowie z Plotkiem odniósł się także do tych informacji. 

Na pewno się nie cieszę z żadnych rozstań... Dlaczego mam się cieszyć? W ogóle nie oceniam tego. Znam Julię od dawna, znam Antka od dawna... - mówił. 

Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki

Warto wspomnieć, że zdjęcia z Nikodemem Rozbickim, to nie jedyne dzieła paparazzich, które nieco namieszały w życiu młodej aktorki. Aktorkę przyłapano też na "randce" z Hubertem Gromadzkim, co oburzyło wówczas internautów, gdyż model przez cały program "Top Model" z czułością opowiadał o swojej dziewczynie.

ZOBACZ TEŻ:  Julia Wieniawa na randce z najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem 'Top Model'. Znają się od miesięcy!

A z drugiej strony... czy naprawdę każde z spotkanie kobiety z mężczyzną musi być od razu "romansem"?

Monika Maszkiewicz

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.