Miley Cyrus i Liam Hemsworth debiutują na gali jako małżeństwo. Aktor zwrócił się do żony ze sceny. Nigdy nie pozwalał sobie na takie wyznania!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth od miesiąca są małżeństwem. W sobotę wieczorem pierwszy raz po ślubie pojawili się razem na imprezie, a aktor nie szczędził żonie czułych słów.
Zobacz wideo

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w grudniu wzięli ślub po 10 latach znajomości. Ceremonia odbyła się w tajemnicy w gronie najbliższych znajomych, a media dowiedziały się o niej dopiero po fakcie. Okazało się, że znana kiedyś z kontrowersyjnego wizerunku piosenkarka postawiła na zaskakująco skromną kreację od Vivienne Westwood. W sobotę świeżo upieczone małżeństwo pojawiło się razem na gali G’Day USA w Los Angeles.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth jako małżeństwo na imprezie

Para wyglądała razem uroczo. Miley nie odrywała wzroku od męża, a ten nie szczędził jej czułych słów. Gdy odbierał nagrodę i wygłaszał przemówienie, podziękował ze sceny żonie, nazywając ją "słodkim aniołkiem". Na czerwonym dywanie udzielił z kolei wywiadu, w którym został zapytany, jak po ślubie zmieniło się jego życie. "Daily Mail" przytacza wypowiedź aktora:

Niby nie zmieniło się dużo, a czuję, jakby jednak wszystko. Jest cudownie!

Na temat ślubu nie chciał zdradzać za dużo. Wyznał tylko, że to był wyjątkowy dzień.

To był naprawdę miły, piękny dzień spędzony z naszą rodziną i najbliższymi znajomymi.

Miley i Liam poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia Piosenka". Szybko zakochali się w sobie i od tamtej pory (z przerwą w latach 2013-2015) są razem.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.