Tymi zdjęciami Miley Cyrus potwierdziła ślub z Liamem Hemsworthem! Wreszcie widać suknię ślubną gwiazdy. Jest przepiękna!

To już oficjalne! Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia Piosenka". Szybko zakochali się w sobie i od tamtej pory (z przerwą w latach 2013-2015) są razem.

Media często spekulowały o rzekomym ślubie gwiazdorskiej pary. Zarówno Cyrus, jak i Hemsworth wielokrotnie dementowali te plotki, a na pytania dotyczące zalegalizowania ich związku odpowiadali wymijająco. W jednym z ostatnich wywiadów radiowych, Miley wyznała, że oboje są teraz zbyt zajęci, żeby myśleć o stawaniu na ślubnym kobiercu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po ślubie

Po 10 latach piosenkarka i aktor postanowili jednak pobrać się w tajemnicy przed mediami. Skromna uroczystość miała miejsce w przeddzień Wigilii w rodzinnym domu Miley Cyrus w Tennessee. Na ślubie obecni byli tylko najbliżsi nowożeńców.

Informacja o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha przedostała się do mediów za sprawą jednego z przyjaciół pana młodego, który to dodał na swoje InstaStories zdjęcia z uroczystości. Nowożeńcy dopiero wczoraj wieczorem potwierdzili radosną wiadomość.

Cyrus w ślubnej kreacji

Na Instagramie byłej gwiazdy Disney Channel pojawiło się kilka zdjęć na których widzimy młodą parę w objęciach. Pod jednym z nich gwiazda dopisała datę - 23.12.2018. Jak łatwo się domyśleć, to właśnie tego dnia Cyrus i Hemsworth powiedzieli sobie "tak".

 
 

Jak widać na zdjęciach, Cyrus postawiła na ślubną kreację od Vivienne Westwood. Trzeba przyznać, że dość skromną jak na nią. 26-latka przyzwyczaiła nas już do swojego odważnego i nierzadko ekstrawaganckiego wyczucia stylu. Prawdą jest jednak, że odkąd Miley i Liam znów są razem, gwiazda wyraźnie "złagodniała" i porzuciła skandale na rzecz życia rodzinnego.

Gratulacje! Myślicie, że para szybko zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Więcej o: