Tymi zdjęciami Miley Cyrus potwierdziła ślub z Liamem Hemsworthem! Wreszcie widać suknię ślubną gwiazdy. Jest przepiękna!

To już oficjalne! Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia Piosenka". Szybko zakochali się w sobie i od tamtej pory (z przerwą w latach 2013-2015) są razem.

Media często spekulowały o rzekomym ślubie gwiazdorskiej pary. Zarówno Cyrus, jak i Hemsworth wielokrotnie dementowali te plotki, a na pytania dotyczące zalegalizowania ich związku odpowiadali wymijająco. W jednym z ostatnich wywiadów radiowych, Miley wyznała, że oboje są teraz zbyt zajęci, żeby myśleć o stawaniu na ślubnym kobiercu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po ślubie

Po 10 latach piosenkarka i aktor postanowili jednak pobrać się w tajemnicy przed mediami. Skromna uroczystość miała miejsce w przeddzień Wigilii w rodzinnym domu Miley Cyrus w Tennessee. Na ślubie obecni byli tylko najbliżsi nowożeńców.

Informacja o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha przedostała się do mediów za sprawą jednego z przyjaciół pana młodego, który to dodał na swoje InstaStories zdjęcia z uroczystości. Nowożeńcy dopiero wczoraj wieczorem potwierdzili radosną wiadomość.

Cyrus w ślubnej kreacji

Na Instagramie byłej gwiazdy Disney Channel pojawiło się kilka zdjęć na których widzimy młodą parę w objęciach. Pod jednym z nich gwiazda dopisała datę - 23.12.2018. Jak łatwo się domyśleć, to właśnie tego dnia Cyrus i Hemsworth powiedzieli sobie "tak".

Jak widać na zdjęciach, Cyrus postawiła na ślubną kreację od Vivienne Westwood. Trzeba przyznać, że dość skromną jak na nią. 26-latka przyzwyczaiła nas już do swojego odważnego i nierzadko ekstrawaganckiego wyczucia stylu. Prawdą jest jednak, że odkąd Miley i Liam znów są razem, gwiazda wyraźnie "złagodniała" i porzuciła skandale na rzecz życia rodzinnego.

Gratulacje! Myślicie, że para szybko zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Więcej o:
Komentarze (12)
Miley Cyrus potwierdziła ślub z Liamem Hemsworthem! Na zdjęciach widać jej suknię
Zaloguj się
 • Gość: romek

  Oceniono 8 razy 2

  dwa beztalencia sie dobraly ... co oni beda razem robic?
  krecic pornusy?

 • bede_jojczyl

  Oceniono 2 razy 2

  (z przerwą w latach 2013-2015)
  hehe :)

 • Gość: kjhsdlkgh

  Oceniono 2 razy 2

  reklama po kazdym zdjeciu? naprawde? podziekuje

 • kukunapniu

  Oceniono 1 raz 1

  a ona przecie przez ostanie 10 lat łysa była

 • lekia

  0

  Myślę, że mnie gó... to obchodzi i raczyłam was o tym niezwłocznie poinformować.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 0

  co za potworna suknia od szyjido pasa jest obnażona -okropna golizna więc gdzie tu mowa o sukni skoro się zaczyna od pasa w dół...chahahaha....paskudztwo a nie suknia !!!!

 • Gość: #QAnon

  Oceniono 1 raz -1

  Ladacznica Babilonu, MK ULTRA Mind Controlled beta kitten.

  Billy Ray Cyrus says "there's no doubt" his family is under attack from Satan.

  In a trainwreck interview with GQ, Billy Ray Cyrus says "there's no doubt" that his family is under attack from Satan. The devil's instrument of torture: Hannah Montana. "I'll tell you right now, that damn show destroyed my family." Before the Cyruses moved to L.A., they had a group baptism in Tennessee. But the devil attacked as soon as his brood arrived at the Los Angeles city limits, when Miley pointed to a sign: ADOPT-A-HIGHWAY: ATHEISTS UNITED. "A physical sign. It could have easily said 'You will now be attacked by Satan. Entering this industry, you are now on the highway to darkness.'" At the time of the interview Billy Ray hadn't spoken to Miley since her bong-ripping video surfaced: "I'm scared for her. She's got a lot of people around her that's putting her in a great deal of danger." He compares Miley to Kurt Cobain, Michael Jackson, and Anna Nicole Smith, then concludes, "I should have been a better parent. I should have said, 'Enough is enough, it's getting dangerous and somebody's going to get hurt.'"

  Pokój na Ziemi

 • bogdan19741974

  Oceniono 15 razy -7

  czy to ta prost....ka,zamiast spiewac wystepowala prawie nago czas minal zostal niesmak a dobrych muzycznych kawalkow nie ma,tzn.zadnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX