Miley Cyrus była królową kiczu i skandali. Na Grammy zaskoczyła wszystkich nowym wyglądem. Co za przemiana!

Miley Cyrus podczas tegorocznej imprezy Grammy zaprezentowała swoje nowe, dojrzałe i eleganckie oblicze. My jesteśmy nim zachwyceni!

Za nami już 60. ceremonia wręczenia prestiżowych nagród muzycznych, Grammy 2018. Na imprezie nie zabrakło Miley Cyrus, która tym razem, dla odmiany, pozytywnie zaskoczyła wszystkich swoim nowym stylem. Piosenkarka pojawiła się w dwóch szykownych i oszałamiających kreacjach. Wyglądała bardzo elegancko, z klasą i dojrzale. Nie można było oderwać od niej oczu!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Miley Cyrus na scenę wybrała długą, czerwoną suknię z tiulu, która idealnie podkreślała jej piękny dekolt. Piosenkarka dała niesamowity koncert w duecie z Eltonem Johnem, ale to ona skradła całe show. Później przebrała się w klasyczny, czarny kombinezon, w którym prezentowała się bardzo elegancko.

To bardzo duża odmiana, ponieważ Miley Cyrus przyzwyczaiła już nas do szalonych, odważnych, a niekiedy wręcz szokujących kreacji. Niektóre z nich możecie zobaczyć TUTAJ.

Jak Wam się podoba Miley Cyrus w takim wydaniu? My jesteśmy zdecydowanie na tak i mamy nadzieję, że to nie chwilowy kaprys, a dowód na to, że piosenkarka dojrzała.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.