Selena Gomez znalazła pocieszenie po Justinie? Jej nowy chłopak to popularny aktor i niezły przystojniak

Selena Gomez już nie jest singielką. Zagraniczne media donoszą, że wokalistka spotyka się 22-letnim aktorem Disneya , Austinem Northem.

Selena Gomez zakończyła kilkutygodniową terapię po tym, jak w październiku minionego roku przeszła załamanie nerwowe. Na swoich pierwszych od miesięcy udostępnionych publicznie zdjęciach wygląda na wypoczętą i radosną, co bardzo cieszy. Według najnowszych doniesień na dobry humor wokalistki może wpływać jej nowa miłość.

Zobacz wideo

Selena Gomez ma nowego chłopaka?

Selena Gomez spotyka się podobno z Austinem Northem, 22-letnim aktorem, który występował w kilku disneyowskich produkcjach, m.in w serialu "To nie ja". Para miała bawić się razem podczas urlopu w grudniu minionego roku, a potem była też widziana na noworocznej mszy w Los Angeles. North ma podobno na Selenę bardzo dobry wpływ, bo doskonale rozumie, czym jest presja sławy i - co ważne - też jest bardzo wierzący. 

Jeżdżą razem na wycieczki i nie potrzebują alkoholu, żeby się dobrze bawić. Choć radzono Selenie, żeby jeszcze nie angażowała się w nowy związek, kto wie, co przyniesie przyszłość - donosi informator serwisu HollywoodLife.com. 
 

CHŁOPAK SELENY GOMEZ - WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Do tej pory Selena nie miała szczęścia w miłości. Toksyczny związek z Justinem Bieberem, który teraz jest szczęśliwym mężem Hailey Baldwin, doprowadzał psychikę Gomez do ruiny. Tydzień temu gwiazda wróciła na Instagram po kilku miesiącach przerwy i w osobistym poście wyznała, że ma za sobą czas "autorefleksji, wyzwań i rozwoju". Życzymy jej, by 2019 rok należał do niej! 

WJ