Justin Bieber zamieścił dwuznaczny post. Ma na myśli Selenę? Fani: Dokonałeś złego wyboru

Justin Bieber opublikował na swoim Instagramie spóźniony post z okazji Święta Dziękczynienia. Pokusił się o refleksję na temat małżeństwa oraz miłości i stwierdził, że "nie zawsze jest łatwo".

Justin Bieber spędził pierwsze Święto Dziękczynienia u boku swojej żony, Hailey Baldwin (od niedawna Bieber) oraz jej rodziny. Poruszony opublikował post, w którym zawarł refleksję na temat miłości i związków. Wyznał, że nie zawsze jest łatwo.

Moje pierwsze Święto Dziękczynienia jako żonatego mężczyzny. Pierwszy raz dwie rodziny zasiadły przy jednym stole. Związki są trudne, a miłość nie zawsze jest łatwa, ale dziękuję Jezusowi, że pokazuje mi dobrą drogę. Każdego dnia się uczę, staram się być bardziej jako on: cierpliwy, dobry, wyzbyty egoizmu, mam jeszcze tyle do zrobienia!

O tym, jak trudne bywają związki, Justin faktycznie wie doskonale. A jeszcze lepiej jego była dziewczyna, Selena Gomez. Czyżby to ją wokalista miał na myśli, pisząc, że "miłość nie zawsze jest łatwa"? Para rozchodziła się i wracała do siebie wielokrotnie. Gdy rozstali się w marcu tego roku, Justin bardzo szybko się pocieszył w ramionach Hailey i wziął z nią ślub. W tym samym czasie Selena trafiła do szpitala z załamaniem nerwowym. Nic dziwnego, że pod postem Biebera nie brakuje negatywnych komentarzy:

Dokonałeś złego wyboru.
Czemu piszesz takie rzeczy, kiedy Selena jest w szpitalu?

W rzeczywistości Selena zakończyła już ponoć terapię i ustabilizowała swoje emocje. Ale wylewność byłego chłopaka i jego żony w okazywaniu sobie uczuć z pewnością nie poprawia jej samopoczucia. Hailey Bieber bardzo chętnie publikuje zdjęcia z mężem, a jedno z ostatnich podpisała:

Bardzo wdzięczna.

Pochwaliła się też nowym naszyjnikiem z nazwiskiem męża, a od niedawna też swoim.

Hailey BieberHailey Bieber Instagram.com/haileybieber/

Mamy nadzieję, że Selena też znajdzie swoje szczęście.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (9)
Justin Bieber zamieścił dwuznaczny post. "Miłość nie zawsze jest łatwa". To o Selenie?
Zaloguj się
 • Gość: Bbybubix

  Oceniono 11 razy 9

  Nie ma to jak wszystkie słowa Biebera kojarzyć z Seleną. Wy chyba macie jakąś obsesje.Wiem, że to była duża część jego życia, ale to już koniec.

 • Gość: nn_99

  Oceniono 8 razy 4

  No tak pewnie xd najlepiej to gdyby rzucił wszystko, zaszył się w buszu i nie odzywał do końca życia żeby przez przypadek nie skrzywdzić Seleny.

 • Gość: Hh

  Oceniono 5 razy 3

  Relacja z Seleną była toksyczna z obu stron. Dobrze, że ją skończyli.

 • Gość: Jimi

  Oceniono 2 razy 2

  Strasznie mi z tego powodu jest wszystko jedno.

 • Gość: Nick bez sensu

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumiem zbytnio ludzi piszacych "to twoja wina Haliey" lub "Jak mogłeś nienawidzę cie" Rozwiedli się i koniec mieli powód skoro to zrobili lepiej zakończyć coś niż kłócić się co chwile.

 • Gość: omg

  0

  co jak co ale przyznajcie ze Hailey strasznie sie odnosi z tym ze go zdobyla ciagle foty i ten naszyjnik ze ma jego nazwisko omg total tandeta moze jeszcze niech sobie pomnik zrobi

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy -1

  Przykre no ale jezeli wybral Hailey i jest szczwsliwy to dobrze.

 • Gość: goŚć

  Oceniono 6 razy -2

  Justin i Selena to był związek nastolatków, w dodatku oboje byli dość rozchwiani emocjonalnie... teraz Justin wydaje się nieco ogarnął swoje życie, ta Hailey też bardziej sympatyczna i normalna niż Selena wiecznie z miną 5-latki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX