Selena Gomez dwa miesiące temu trafiła do szpitala. To jej pierwsze zdjęcia po wyjściu!

Selena Gomez wyszła już ze szpitala psychiatrycznego. Piosenkarka jest w świetnej formie i razem z przyjaciółmi wybrała się na narty.

Selena Gomez zawsze otwarcie mówiła fanom o tym, że ma problemy ze zdrowiem. Artystka cierpi na toczeń, nie ominęła jej depresja - jest jedną z gwiazd, która walczy o to, by osoby, które mają problemy ze zdrowiem psychicznym nie wstydziły się tego.

Dwa miesiące temu Gomez przeszła załamanie nerwowe i wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Media rozpisywały się, że dobiła ją wiadomość o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin, ale lekarze podali, że przyczyną problemów Seleny jest choroba autoimmunologiczna. Nie mamy wątpliwości, że oglądanie miłości życia obściskującej się na każdym kroku z nowoposlubioną żoną nie pomogło.

Selena wróciła do zdrowia

Piosenkarka zniknęła z social mediów, nie pokazywała się też na ściankach. Teraz do sieci trafiły zdjęcia, którymi pochwaliły się jej koleżanki.

Selana Gomez na nartach z przyjaciółmi, ZDJĘCIA >>>

Selena jest bez makijażu, uśmiechnięta, w sportowych ubraniach. "Wygląda na szczęśliwą" - podkreśla "Daily Mail".

Zobacz wideo

Szczerze cieszymy się, że u gwiazdy juz wszystko ok, że wyszła ze szpitala i jest otoczona przyjaciółmi. Trzymamy kciuki, by problemy zdrowotne nie wróciły.

JM